7 lutego 2018, Wojciech Kulik

Epson LightScene EV-100 - nowe spojrzenie na projektor

Kategoria: RTV Projektory Technologie i Firma, Tematyka: Epson Sprzęt do firmy, Producenci: Epson

Firma Epson zaprezentowała podczas targów ISE 2018 w Amsterdamie urządzenie o nazwie LightScene EV-100. To „pierwszy krok w kierunku całkiem nowych projektorów”, które znaleźć mają wiele profesjonalnych zastosowań.

Projektor i oświetlenie punktowe w jednym – oto właśnie LightScene EV-100 firmy Epson, który został zaprezentowany podczas ISE 2018 i już niedługo trafi do sprzedaży w białej i czarnej wersji kolorystycznej.

Przykuwające wzrok nietypową konstrukcją urządzenie jest w stanie wyświetlać obraz o rozdzielczości WXGA, cechując się przy tym jasnością na poziomie 2000 lumenów. Ten drugi parametr powinien zapewniać wysoką czytelność obrazu prezentowanego także w nie najlepiej zaciemnionych pomieszczeniach.

Epson LightScene EV-100  projektor

Równocześnie Epson LightScene EV-100 może działać jako oświetlenie punktowe do skupiania uwagi widzów i „rzucać” ruchome obrazy metodą mappingu na niewielkich przedmiotach. Producent chwali się też prostą instalacją i wieloma opcjami montażu, a także 20 tysiącami godzin pracy bez konieczności wykonywania prac konserwacyjnych.

„LightScene EV-100 to dla firmy Epson pierwszy krok w kierunku całkiem nowych projektorów, a także świetne uzupełnienie naszej oferty laserowych rozwiązań wizualnych. Jestem bardzo zadowolony z konstrukcji, która jest stylowa i dyskretna, z zachowaniem wydajności, uniwersalności i niezawodności urządzenia” – powiedział Jakub Łapiński z firmy Epson.

Rynkowy debiut został zaplanowany na tegoroczny czerwiec.

Źródło: Epson, agdrtv24

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.