4 czerwca 2018, Wojciech Kulik

Epson EH-TW5650 to dobry projektor do oglądania meczów

Kategoria: RTV Projektory, Tematyka: Epson Mundial 2018, Producenci: Epson

Jeżeli zastanawiasz się jaki projektor do oglądania meczów wybrać, a masz do wydania 4000 złotych, to przyjrzyj się modelowi Epson EH-TW5650. My już to zrobiliśmy i dzięki temu wiemy, że możemy go polecić.

Zbliżający się Mundial 2018 sprawia, że miłośnicy futbolu wybierają się na zakupy. Nie tylko po napoje i przekąski, ale też odpowiedni sprzęt, który pozwoli im doznawać piłkarskich emocji w swoich czterech ścianach. Najczęściej wybór pada na telewizor do oglądania meczów, ale bardzo dobrą alternatywą dla niego może być projektor. Sprawdziliśmy i śmiało możemy wam polecić model Epson EH-TW5650.

Kosztujący niecałe 4000 złotych projektor Epson EH-TW5650 jest w stanie wyświetlać obraz o wysokiej rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), który może mieć od kilkudziesięciu do nawet 300 cali – jedynym ograniczeniem są wymiary pokoju, w którym zostanie on zainstalowany. 

Epson EH-TW5650 tył

Jasność sięgająca 2500 ANSI lumenów sprawia zaś, że mecze ogląda się komfortowo, niezależnie od pory dnia, a to ważne, bo część spotkań na tegorocznych mistrzostwach rozgrywana będzie już w południe lub niewiele później.

Epson EH-TW5650 przód

Wysoki kontrast, wierne odwzorowanie kolorów i brak smużenia to kolejne atuty modelu Epson EH-TW5650, a do tego nie można nie wspomnieć o jego długiej żywotności. Jeszcze więcej na temat tego projektora dowiecie się z naszej wideorecenzji do zobaczenia poniżej:

Projektor na mundial: Epson EH-TW5650 - recenzja wideo

Źródło: inf. własna

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.