24 listopada 2018, Wojciech Kulik

Ekrany iiyama do pracy w pełnym słońcu

Kategoria: Technologie i Firma, Tematyka: iiyama monitory wielkoformatowe Sprzęt do firmy, Producenci: iiyama

Firma iiyama zaprezentowała dwa nowe ekrany digital signage, które są przystosowane do działania w mocno nasłonecznionych lokalizacjach.

Nawet te najbardziej nasłonecznione miejsca mają być odpowiednie dla nowych monitorów wielkoformatowych typu digital signage marki iiyama. Czym konkretnie charakteryzują się modele LH5510HSHB-B1 oraz LH7510USHB-B1 i co sprawia, że padające światło nie jest im straszne?

Podstawowym atutem tych nowych monitorów mają być matryce typu IPS M+ LED, które są w stanie zaoferować jasność na poziomie 2500 cd/m2 w przypadku modelu 55-calowego i nawet 3000 cd/m2 w modelu o przekątnej 75 cali. Za automatyczne dostosowywanie intensywności podświetlenia odpowiada natomiast specjalny czujnik.

iiyama wj porównanie

Efekt jest taki, że niezależnie od tego w jak bardzo nasłonecznionym miejscu zostaną zainstalowane te ekrany, wyświetlany na nich obraz jest ostry i czytelny. Producent zwraca również na inne plusy zastosowanych matryc, w tym szerokie kąty widzenia, brak efektu wypalania obrazu i wytrzymałość na bardzo wysokie temperatury (nawet do 110 stopni Celsjusza).

55-calowy monitor iiyama LH5510HSHB-B1 oferuje rozdzielczość Full HD, a 75-calowy LH7510USHB – 4K. Jeden i drugi może pracować w trybie 24/7 i działać pionowo lub poziomo, a do dyspozycji użytkowników oddaje gniazda DVI, HDMI, DisplayPort i RS-232C. 

iiyama wj ekran

„Cieszymy się bardzo, że naszym klientom możemy zaoferować dwa nowe, profesjonalne ekrany digital signage przystosowane do pracy w wymagających, z technologicznego punktu widzenia, warunkach wysokich temperatur i dużego nasłonecznienia. Co ważne, oferują one nie tylko najwyższą jakość obrazu, ale też wysoką energooszczędność” – dodał Mariusz Kuczyński, General Manager iiyama Polska.

Źródło: iiyama

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.