12 czerwca 2019, Mateusz Tomczak

eFootball PES 2020 zapowiedziane - zwiastun i gameplay

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: e-Sport Gameplay Konami Zwiastuny gier E3 Gra sportowa, Producenci: Konami

eFootball PES 2020 zadebiutuje 10 września. Twórcy zapowiadają zauważalne zmiany w oprawie graficznej, a także kilka nowości dotyczących samej rozgrywki.

Skoro EA zapowiedziało grę FIFA 20, można było domyślać się, że kwestią dni lub co najwyżej tygodni jest odpowiedź ze strony Konami. Faktycznie nie musieliśmy długo czekać, Japończycy na targach E3 2019 ujawnili pierwsze informacje i materiały promujące eFootball PES 2020.

eFootball PES 2020 data premiery

Zmiana nazwy to w tym roku nie tylko wyższy numer, ale również dopisek eFootball, który ma od razu sugerować, iż producent pochylił się nad e-sportem. Sugerować, ponieważ póki co nie rozwinięto tego wątku. Ujawniono za to, że premiera gry odbędzie się 10 września, na PC oraz Xbox One i PlayStation 4.

Twarzą gry będzie Lionel Messi (pojawi się na okładce), do prac zaangażowany został natomiast Andres Iniesta.

eFootball PES 2020 zwiastun i gameplay

Trudno oczekiwać rewolucji, ale twórcy zapewniają, że eFootball PES 2020 już na pierwszy rzut oka będzie odbiegać od poprzedniej odsłony serii. Zmiany wizualne mają obejmować przede wszystkim nowe renderowanie murawy, lepsze odwzorowanie stadionów i publiczności, a także poprawione oświetlenie i bardziej realistyczne cutsceny.

eFootball PES 2020

W kwestii rozgrywki na pierwszy plan wysuwany jest nowy system dryblingu (Finesse Dribble), lepsza fizyka piłki i zachowanie zawodników w obronie, a także poprawiony mechanizm strzałów. Znaczące zmiany dotknąć mają tryb Master League, nowością będzie natomiast Matchday (tryb konkursowy online).

Przynajmniej część z opisywanych elementów można zobaczyć na pierwszych materiałach wideo, jakie opublikował producent, a także redakcja IGN, która miała już okazję przyjrzeć się eFootball PES 2020 nieco bliżej.


Źródło: officialpes, IGN

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)