6 grudnia 2018, Wojciech Kulik

Dziś premiera gry Jagged Alliance: Rage!

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Zwiastuny gier strategia THQ Nordic

Dzisiaj na rynku oficjalnie zadebiutowała gra Jagged Alliance: Rage! – najnowszy spin-off serii, z którą większość graczy ma raczej pozytywne wspomnienia.

Jedni nie mogli się tego doczekać, inni do końca mieli nadzieję, że to się jednak nie stanie. Dziś na rynku debiutuje gra Jagged Alliance: Rage! – równocześnie na pecetach, PlayStation 4 i Xbox One.

Jagged Alliance: Rage! przenosi nas o 20 lat do przodu względem historii z oryginalnej gry. Z niewieloma sojusznikami trafiamy do dżungli, w której przychodzi nam rzucić wyzwanie bossowi narkotykowemu, próbując odbić wyspę, którą uznał najwyraźniej za swoją. 

Jagged Alliance: Rage! screen

Jak zwykle w tej serii będziemy musieli wykazać się niemałym zmysłem taktycznym. Każdy ruch musi być przemyślany, a ruch przeciwnika – przewidziany. Dodajmy, że bawić można się w pojedynkę lub ze znajomym w trybie współpracy. Jak czytamy w opisie… 

„Przez cały czas znajdować się będziesz na krawędzi załamania - bez wody i wsparcia z domu, musisz poprowadzić drużynę doświadczonych najemników w walce z przeważającymi siłami wroga. Użyj swego geniuszu taktycznego, aby zniszczyć ich budynki i zwiększyć siły mieszkańców wyspy, którzy chcą odzyskać to, co im się prawnie należy”.

A to już premierowy zwiastun tej produkcji:

Źródło: HandyGames, Steam

Komentarze

  • Fenio, #

    Grafika jakby wszystko było z plastiku. Już pierwszy Jagged miał problem nieklimatycznej grafiki względem starego i pikselowatego (320x200x8) UFO/XCom ale to co widać w nowej wersji to jak symulator zabawy plastikowymi żołnierzykami po plastikowej makiecie. Tragedia.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.