17 kwietnia 2018, Mateusz Tomczak

Dying Light z kolejnym DLC

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Techland Survival horror Zwiastuny gier DLC, Producenci: Techland

Tym razem pokuszono się o coś dla lubiących pozostawanie w ukryciu. Umiejętne skradanie się bez wzbudzania alarmu pozwoli na zdobycie cennej nagrody.

Bardzo często chwalimy Techland za wsparcie, jakiego udziela Dying Light. Gracze, którzy zdecydowali się na zakup tego tytułu wypowiadają się zresztą w podobnym tonie. I w najbliższej przyszłości nic nie powinno się zmienić, producent udostępnił kolejne DLC.

W lipcu zeszłego roku obiecano graczom aż 10 dodatków, które zadebiutować miały w ciągu roku. Wszystko idzie zgodnie z planem, nie tak dawno udostępniono Zrzut #4 oraz Zrzut #5, teraz na serwery trafia Zrzut #6.

Tym razem pokuszono się o coś dla lubiących pozostawanie w ukryciu. Celem najnowszego DLC jest bowiem ciche skradanie się pomiędzy przeciwnikami. Warto się postarać, ponieważ nagrodą jest plan pozwalający na wytwarzanie amunicji poddźwiękowej.

Zrzut #6 udostępniony został na wszystkich platformach docelowych gry, a więc PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Podobnie jak inne DLC z tej serii, Zrzut #6 jest darmowy.


Źródło: TechlandGames

Komentarze

 • Yamaraj6, #

  To co robi teraz Techland to genialna reklama marki i przyszłego Dying Light.
  Mi się zdaje że Techland w chwili obecnej chce, aby jego produkty były kojarzone w takim sam sposób jak Blizzarda, a nawet lepiej. Chodzi tu o długotrwałe wsparcie dla produktów, aby nie były one kojarzone jako gry które przechodzi się w 10-20 godzin, a raczej jako usługi które będą wspierane przez lata.
  W ten sposób przy premierze Dying Light 2 czy innej gry Techlandu nikt nie będzie się zastanawiał czy opłaca się kupić grę za 60 euro/200 zł którą skończy w tydzień i odłoży na przysłowiową półkę, tylko będzie wiedział że płaci za usługę która będzie otrzymywać wsparcie przez lata.

 • Zwis88, #

  DLC to raczej za dużo powiedziane, to jest tylko jeden quest w istniejącej już strefie kwarantanny, chodzi o zdobycie schematu na amunicję do broni z tłumikiem, mała rzecz (skończyłem to w 10 minut) ale cieszy bardzo

 • Macieyerk, #

  Wiesz. EA czy Ubisoft liczyłaby sobie za to 5/10$ a mu ty mamo za darmo więc według mnie nie powodów do narzekania, chociaż chciałoby się czegoś dłuższego.

 • Zwis88, #

  A no ja nie narzekam, tylko tytuł artykułu to troche niepotrzebnie wprowadza skojarzenia że jakieś DLC wyszło - nawet sam kliknąłem że jakaś niespodzianka i DLC, a przecież nawet twórcy nazywają te mikro atrakcje wrzucane do gry, free content drop a nie dlc. Mi bardzo odpowiada taka forma suportu gry, zawsze jak wpadnie nowy schemat, krótkie wyzwanko, jakieś zadanie społecznościowe to z przyjemnością gram i szanuję techland za takie coś. Mam nadzieję że jeszcze się kiedyś pokuszą o nowe duże rozszerzenie do DL-a - myślę że każdy kto tak jak ja ma już nabite około 500-600 godzin w tą grę to zapłaci każdy pieniądz za taki dodatek bo ta gra to sprawdzona marka. Dodam że nic się graficznie czy gameplayowo nie zestarzała, więc spokojnie można tu jeszcze rozbudowywać jedynkę o duże dodatki zamiast dydolić drugą część

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.