14 lutego 2018, Wojciech Kulik

Czy miłość może przetrwać apokalipsę? Walentynki w Dying Light

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Techland polskie gry Zwiastuny gier gra akcji DLC, Producenci: Techland

W świecie postapokaliptycznego hitu firmy Techland rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie zatytułowane „Nieumarła miłość w Dying Light”. To szansa dla graczy, by w Walentynki udowodnili oni, jak duża jest siła więzi.

Techland nie pozwala zapomnieć o swoim hicie i z okazji Walentynek przygotował kolejne wydarzenie. Do końca tego tygodnia świat Dying Light będzie pełen nie tylko żywych trupów, ale też miłości.

Wydarzenie nosi tytuł „Nieumarła miłość w Dying Light” i zaprasza graczy do „pielęgnowania więzi z przyjaciółmi i znajomymi” i wspólnego wypełniania zadań, co może zaowocować walentynkowymi nagrodami dla społeczności.

Przy okazji udostępniony został trzeci z dziesięciu bezpłatnych pakietów rozszerzeń. Nowe DLC wprowadza do świata Dying Light trzech nowych bohaterów: to 43-letni nauczyciel WF-u Khaleel Zouba, 36-letni basista z kapeli metalowej Jurn Nemenfeld i 28-letni fan militariów Dallan Kavanagh. 

Zanim dołączycie do zabawy, możecie jeszcze rzucić okiem na uroczy materiał wideo przygotowany specjalnie na tę okazję. Oto on:

Źródło: Techland

Komentarze

  • Skeletor, #

    Panowie z Techlandu. Skończcie już pudrowanie tego trupa, róbta nowe gejmy !

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.