7 grudnia 2017, Mateusz Tomczak

Dying Light: Bad Blood kolejną niespodzianką od studia Techland

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Techland Survival horror gra akcji, Producenci: Techland

Będzie to samodzielny dodatek do trybu multiplayer. Zabawa nawiązywać ma do gatunku battle royale.

Już wiele razy wspominano o tym, że Dying Light cieszy się naprawdę długim wsparciem. Co najlepsze, producent wcale nie zamierza go kończyć.

Zapowiedziano właśnie Bad Blood. Będzie to samodzielny dodatek do trybu multiplayer. Zabawa nawiązywać ma tutaj do gatunku battle royale, nie da się uniknąć porównań do popularnych ostatnio PUBG czy Fortnite.

Premiera odbędzie się w przyszłym roku. Nie ujawniono pełnej listy platform docelowych, ale na zabawę szykować mogą się z pewnością posiadacze komputerów. Już teraz są zresztą zapraszani do testów.

„Naszym celem jest zaspokojenie oczekiwań graczy w zakresie rozgrywki PvP i odkrywanie nowych kierunków rozgrywki multiplayer. I skoro Bad Blood inspirowany jest prośbami fanów, chcemy aby ich opinie były integralną częścią prac nad tym projektem. Dlatego chcemy zaprosić ich do ogólnoświatowych testów.”

Źródło: Techland

Komentarze

 • xchaotic, #

  Mam nadzieje ze stanie sie to popularne - w PUBG uwielbiam pykac ale engine jest neistety do kitu.
  Bardoz bym chcial gre battle royale na Engine CS:GO lub Dooma.

 • kitamo, #

  a po co grac na tak prehistorycznych silnikach?

 • Zwis88, #

  może mowa o DooM-ie na id-tech 6

 • kosq83, #

  Ja sam jestem prehistoryk, bo dopiero dzisiaj zacząłem grać na singlu :D

 • Makkk, #

  Lubię Techland ale mogliby w końcu zapowiedzieć coś nowego ;)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.