11 czerwca 2018, Mateusz Tomczak

Dying Light 2 zapowiedziany - pokazano pierwsze materiały

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Techland Survival horror Gameplay Na Topie polskie gry Zwiastuny gier e3 gra akcji, Producenci: Techland

Dying Light 2 będzie mocno nawiązywał do udanego poprzednika. Techland pokazał pierwszy zwiastun gry oraz materiał przybliżający rozgrywkę.

Dying Light to jedna z najlepszych wizytówek Polski w świecie gier. Ostatnio spekulowano, iż coraz bliżej do zapowiedzi Dying Light 2 i plotki okazały się bardzo trafne. Gra została pokazana na E3 2018.

Czego się spodziewać? Przede wszystkim, za prace cały czas odpowiedzialny jest Techland. Akcja Dying Light 2 rozgrywać ma się 15 lat po opanowaniu świata przez zombie. Ludzkość cały czas walczy o przetrwanie, niestety jednocześnie walcząc także między sobą.

Nie zmienia się czegoś, co przyjęte zostało bardzo ciepło. Z tego powodu mechanika rozgrywki nie przejdzie radykalnych zmian. Zdradzono jednak, że tym razem wybory gracza będą miały większy wpływ na dalszy przebieg wydarzeń.

„Los gnijącego Miasta jest w Twoich rękach. Każdy wybór ma znaczenie. Odkryj bezkompromisową kontynuację bestsellerowej gry z otwartym światem, która stała się fenomenem gatunku.”

Graczy, którzy sprawdzili pierwszą odsłonę serii raczej nie trzeba będzie zachęcać do sięgnięcia po Dying Light 2. Niezdecydowanych zachęcać powinny materiały wideo, pierwsze z nich zobaczyć można już teraz.


 


Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

 • Dudi4Fr, #

  Jedna z największych niespodzianek jak na razie. O ile reszta tytułów nie była aż takim zaskoczeniem cześć była nawet do przewidzenia DL2 wyskoczył bez żadnego uprzedzenia.

 • Macieyerk, #

  Dokładnie, widać jest na co czekać w 2019!

 • Michał 06, #

  1:27 Zomo he he (drugi trailer)

 • Marucins, #

  Może być to naprawdę ciekawa gra.

 • taki_jeden, #

  Nie może, a jest. DL jest fenomenalny. Wg mnie najlepsza gra z zombie jaka się pojawiła. Mechanika rozgrywki, duży otwarty świat, podejście deweloperów do gry. Same plusy. To pewniak jakich mało.

 • Marucins, #

  Ale o czym ty piszesz? Mówimy o DL2 czy o 1?
  Ja nawiązałem do wpisu i części 2, a ty.... Czyżbyś był deweloperem tej gry? Ogrywałaś już ją że tak twierdzisz?

 • taki_jeden, #

  To ty chyba tylko trailer oglądałeś a nie słuchałeś tego co o grze powiedziano i napisano. Gameplay nie będzie się znacząco różnił. Bardzo na plus bo w jedynce jest super. Większe nastawienie na współprace z różnymi frakcjami i decyzje wpływające na świat to bardzo ciekawy aspekt i nie widzę co by można było tu zepsuć. No i to jak Techland podeszło do Dying Light (fajne dlc, dużo dodatkowej darmowej zawartości długo po premierze gry, brak lootboxów czy innych mikropłatności wpływających na rozgrywkę) napawa bardzo dużym optymizmem, że będzie to gra fenomenalna jak jedynka. Czego tu nie rozumiesz?

 • Makkk, #

  Czy tylko ja się jaram, że polskiego dewelopera reprezentował Chris Avellone? ;)

  Gra zapowiada się świetnie, na pewno przejdę więcej niż jeden raz, skoro jest tyle możliwości wyborów.

 • Kieresz, #

  biere

 • Puti78, #

  Pierwszą część przeszedłem parokrotnie i dalej mi się nie znudziło i już czekam na DL2. Jak dla mnie najlepsza gra z zoombi i ten klimat.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)