20 maja 2019, Wojciech Kulik

Duża aktualizacja gry World of Tanks: Mercenaries - 4.10

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry Xbox 360 Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Wargaming MMO gra sieciowa

Co wprowadza aktualizacja 4.10? Jak tłumaczy Wargaming – zmiany, o które prosiliśmy. Oto co nowego w World of Tanks: Mercenaries.

Jest już dostępna najnowsza aktualizacja gry World of Tanks: Mercenaries na PlayStation 4, Xbox One i Xbox 360. Jak przekonuje Wargaming, przynosi ona sporo zmian, o które prosiła społeczność.

W World of Tanks: Mercenaries po aktualizacji 4.10 zmienia się między innymi interfejs użytkownika. Pojawił się nowy wskaźnik wartości pancerza, eliminujący konieczność zgadywania i ułatwiający graczom orientację na arenie walk. 

WoT 4.20 czołg

Aktualizacja przynosi także bonusowe kamuflaże dla maszyn produkcji czechosłowackiej, włoskiej, radzieckiej i niemieckiej oraz dwa nowe czołgi premium: Mauerbrecher VK 168.01 (P) i ELC Even 90. Producent chwali się też poprawioną rotacją map i zbalansowaniem pojazdów dostępnych w grze.

Najnowsza aktualizacja oznacza także powrót „deals of the week”, a więc specjalnych, ograniczonych czasowo promocji. W tym tygodniu o połowę obniżone zostały ceny radzieckiego czołgu Bear KV-122 i stworzonego wraz z Sabatonem czołgu Primo Victoria.

Ekipa Wargaming zapowiedziała również, że od 21 do 27 maja ponownie będzie można bawić się w strategicznym trybie Commander Mode (z ulepszonym sterowaniem, nowymi czołgami i mapą Berlin). 

Źródło: Wargaming

Komentarze

  • pawluto, #

    Za dużo coś ostatnio tych aktualizacji !
    Praktycznie raz w tygodniu aktualizacja...!!!

  • pawel029, #

    Chyba raczej 4.10....A poza tym to KPINA nie aktualizacja.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)