11 stycznia 2018, Wojciech Kulik

Dolina Krzemowa powraca - zobacz zwiastun piątego sezonu

Kategoria: Ciekawostki, Tematyka: Film Kiedy premiera

Na końcówkę marca została zaplanowana premiera piątego sezonu serialu Dolina Krzemowa. Zobaczcie świeżutki zwiastun.

W marcu Richard, Dinesh, Gilfoyle i Jared powrócą na srebrne ekrany – premierę będzie miał piąty sezon serialu Dolina Krzemowa. Z tej okazji twórcy przygotowali zwiastun, który pozwala żywić nadzieję, że choć tym razem zabraknie Elricha, będzie równie zabawnie.

Serialu Dolina Krzemowa nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – produkcja, która serwuje widzom opowieść o geniuszach, których start-up ma szanse poważnie namieszać na rynku, zyskała olbrzymie uznanie wśród widzów i krytyków – nie tylko tych, którym „komputerowe tematy” są szczególnie bliskie.

Dolina Krzemowa pokazuje, z jakimi problemami muszą mierzyć się ci, którzy świetnie radzą sobie z innowacjami, ale niezbyt dobrze z biznesem – oczywiście w bardzo przerysowany sposób. Jeśli jesteście wśród tych, którzy lubią ten serial, koniecznie zobaczcie zwiastun (na szczęście nie zdradza on zbyt wiele).

Źródło: Deadline, HBO

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.