19 listopada 2018, Mateusz Tomczak

Dlaczego warto zagrać w Just Cause 4?

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Avalanche Studios Zwiastuny gier gra akcji, Producenci: Avalanche Studios

Twórcy opublikowali zwiastun, który przybliża największe atuty Just Cause 4. Premiera gry już 4 grudnia.

Avalanche Studios niezwykle systematycznie przypomina nam o Just Cause 4. Ledwo co mieliśmy okazję do zapoznania się ze zwiastunem na X018, a już opublikowany został kolejny materiał wideo.

Twórcy od samego początku zapowiadają, iż mają zamiar zaserwować nam największą i najbardziej ambitną odsłonę tej popularnej serii. Właśnie na tym, na największych atutach Just Cause 4 skupia się najnowszy zwiastun.

„Just Cause 4 to największa, najbardziej urozmaicona i najpiękniejsza gra z tej serii. Zupełnie nowy zwiastun Deep Dive daje graczom przegląd wszystkiego, czego można się spodziewać po najbardziej ambitnej grze Just Cause.”


Zwiastun przypomina również o dacie premiery. Ta zbliża się coraz większymi krokami. Zaplanowano ją na 4 grudnia. Gra będzie dostępna na PC z Windows (poznaliśmy już wymagania sprzętowe) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Just Cause

Komentarze

 • Chong-li, #

  Twórcy o każdej części to samo mówią,trzecia odsłona gry też miała być super mega ambitna i wspaniała a po 2 godzinach grania była nudna jak flaki z olejem.
  Jedynym mocnym punktem Just Case zawsze są trailery rodem z filmów akcji a potem okazuje się że gra nie warta świeczki.
  Poczekam aż gra wyjdzie oraz na recenzje graczy i ich opinie względem poprzednich odsłon i dopiero wtedy zastanowię się nad ewentualnym zakupem.

 • Smuga, #

  Dla kogo była nudna dla tego była nudna. Dla mnie jest w niej nieskończenie wiele frajdy z rozpierduchy i przeróżnych dziwactw. Jak będę sobie chciał wciągnąć się w głębszą, wielowątkową i filmową narrację oraz fabułę to sobie odpalam GTA albo RDR. Nienawidzę kiedy ktoś twierdzi, że coś jest nudne tylko dlatego, że brakuje mu jakiegoś tam konkretnego elementu. Mnie nudzą wszelakie simy, hack'n'slashe i piłkarskie gry, ale na pewno nie powiem, że to "nuda i flaki z olejem" bo to nie prawda. Jedynie ja nie znajduję tam interesujących mnie treści. Twoja postawa to zwykła ignorancja.

 • RockyBalboa, #

  Smuga czyli twoim zdaniem najlepiej by było żeby każdemu podobało się to co tobie bo nie nawidzisz kiedy ktoś myśli inaczej.

  Twoja postawa to dopiero klasyk i dziwactwo.

  Co do samej gry to po dwójce która mnie również znudziła dałem se siana ale w tą najnowszą mam ochotę zagrać tylko jeszcze nie wiem czy na ps4 czy na pc i to jedyny dylemat jaki mam.

 • szymcio30, #

  Cóż efekciarsko to jest, ale z realizmem nie ma zbyt wiele wspólnego.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)