17 stycznia 2019, Wojciech Kulik

DiRT Rally 2.0 to nie tylko rajdy

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Codemasters Zwiastuny gier wyścigi, Producenci: Codemasters

DiRT Rally 2.0 to oficjalna gra mistrzostw FIA World Rallycross Championships, o czym przypomina nowy zwiastun opublikowany przez wydawnictwo Techland.

DiRT Rally 2.0 to przede wszystkim rajdy, ale nie tylko. Nowe dzieło Codemasters to także oficjalna gra mistrzostw FIA World Rallycross Championships, co oznacza – ni mniej, ni więcej – że trochę się też pościgamy z innymi kierowcami na (licencjonowanych) torach. 

W ramach rallycrossowych zmagań będziemy mogli wykazać się na ośmiu torach – to Barcelona, Montalegre, Mettet, Lohéac Bretagne, Trois-Rivières, Hell, Höljes i Silverstone. Czekać na nas będzie kampania solo, jak i rozgrywka wieloosobowa (w trybie online). 

Temu, jak wyglądają wyścigi w grze DiRT Rally 2.0, możemy przyjrzeć się na świeżutkim zwiastunie opublikowanych przez wydawnictwo Techland:

Twórcy DiRT Rally 2.0 obiecują rozbudowany tryb kariery, realistyczny system jazdy oraz uszkodzeń i degradacji, dopracowaną sztuczną inteligencję, szerokie opcje tuningu, a także dziesiątki samochodów klasycznych i współczesnych.

Gra DiRT Rally 2.0 zmierza na trzy platformy: pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jej premiera odbędzie się 26 lutego 2019 roku.

Źródło: Techland, Codemasters

Komentarze

 • sabaru, #

  Takie 4/5.

 • deseczka, #

  No d... nie urywa.

 • xxx.514, #

  CMR to gra dla mas, nie może być zbyt wymagająca. Przynajmniej jest jeszcze Project Cars dla tych bardziej ambitnych. Pytanie tylko, jak dokładna będzie fizyka jazdy w dziele Codemasters.

 • PITUCH3, #

  poduszkowiec :)

 • pawluto, #

  Fajna giera - Mnie przypomina pierwszego Colina na PC.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)