14 lutego 2018, Wojciech Kulik

Dead Space za darmo - prezent od EA

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: EA Origin Visceral Games strzelanina gra akcji, Producenci: EA

W ramach swojego programu „Specjalny prezent” na platformie Origin firma EA za darmo rozdaje egzemplarze gry Dead Space – kosmicznego horroru z 2008 roku. Oferta jest dostępna przez ograniczony czas.

Jeżeli poprzednim razem nie zdążyliście, być może teraz się uda. EA ponownie rozdaje za darmo egzemplarze pierwszej części swojego kosmicznego horroru.

Wydany dziesięć lat temu Dead Space nie zdążył się jakoś szczególnie zestarzeć, a pod koniec ubiegłej dekady zbierał głównie ósemki i dziewiątki. Dlatego też nie ma się nad czym zastanawiać: jeśli dotąd nie mieliście okazji wejść w skafander Isaaca Clarke’a, teraz za taką możliwość nie zapłacicie ani grosza.

Aby pobrać Dead Space za darmo, wystarczy udać się na stronę platformy Origin i kliknąć przycisk „Dodaj do biblioteki gier” po prawej stronie, a następnie zalogować się (lub zarejestrować, jeśli nie macie jeszcze konta w usłudze EA). Dalej już sobie poradzicie.

Dead Space jest pierwszą odsłoną z serii, na którą składają się trzy części. Firma EA do tej pory twierdziła, że marka może jeszcze powrócić, ale obecnie (gdy odpowiedzialne za nią studio Visceral przestało istnieć) szansa na to jest niewielka. 

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

 • Artik, #

  Zacna gra, polecam.

 • raffal81, #

  Ona była już za darmo z 20x ;]

 • LukisK, #

  Szkoda że nie 2 część bo posiadam 1 i 3 :/

 • stalkerpl, #

  nie pierwszy raz jest za darmo, pare razy mozna było sie wystraszyć

 • SirMichael, #

  to prawda była za darmo już wiele razy co ni zmienia faktu, że to świetna gra. Wciągnąłem się w nią tak bardzo, że przeszedłem wszystkie części mimo iż nie lubię takich straszydeł :P

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.