19 maja 2017, Wojciech Kulik

Darmowy multiplayer na Xboksach w ten weekend

Kategoria: Gry Xbox 360, Tematyka: Microsoft, Producenci: Microsoft

Do najbliższej niedzieli możecie grać w trybach wieloosobowych zupełnie za darmo. Możecie też sprawdzić Minecraft: Xbox One Edition.

Aż do niedzieli trwa otwarty weekend z trybem wieloosobowym Xbox Live. Innymi słowy, jeśli macie konsolę Xbox 360 lub Xbox One, ale nie wykupiliście abonamentu Gold, i tak możecie do 21 korzystać z usług sieciowych. To Multiplayer All-Access.

Posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu mogą ponadto zupełnie bez opłat i bez ograniczeń bawić się w ten weekend w grze Minecraft: Xbox One Edition. Tytuł ten cieszy się dobrą sławą, a… zresztą czego, jak czego, ale tej gry chyba nikomu przedstawiać nie trzeba.

Darmowy weekend z trybem wieloosobowym Xbox Live to dobra okazja, by sprawdzić jak prezentuje się multiplayer w grach, które posiadamy, a których od tej strony nie mieliśmy jeszcze okazji poznać. Być może dzięki temu przekonacie się, że warto (albo że nie warto) opłacić abonament Xbox Live Gold.

Źródło: Xbox Polska

Komentarze

 • Pogromca blacharni Pro, #

  Microsoft jest taki hojny dla swoich klientow...
  Szkoda, ze nie byl tak hojny, gdy wypuszczal swoja konsole, ktorej parametry techniczne sa 0.5 generacji wstecz za PS4.

 • SirMichael, #

  "hojność" konsol :P
  wow.. fajnie, że przez weekend nie będziecie musieli płacić za multi na necie, za który i tak płacicie. :P
  #consolesmasterrace :P :P :P

 • niewczascoprobo, #

  żenada żeby za multi i w ogóle całą resztę płacić przecież gry są wystarczająco drogie a konsole słabe

 • Słitaśne selfi z ronsi, #

  Masz całkowitą rację i właśnie dlatego nikt nie kupuje konsol, a te 60 milinów sprzedanych PS4 to wymysł marketingowców.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.