12 lipca 2018, Wojciech Kulik

Nowy film z Darksiders III - 11 minut z Furią

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Gameplay gra akcji THQ Nordic

Na kanale serwisu IGN pojawił się nowy materiał wideo, który pozwala dobrze przyjrzeć się Furii, głównej bohaterce gry Darksiders III, która wedle zapowiedzi jeszcze przed końcem tego roku zacznie rozgrzewać pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Wygląda na to, że Furia jest już rozgrzana. W sieci pojawił się nowy zapis rozgrywki z Darksiders III, który pozwala spojrzeć na kilka dynamicznych starć, jakich pełno będzie w grze, mającej zadebiutować jeszcze przed końcem tego roku

Główną bohaterką gry Darksiders III jest właśnie Furia, której zadanie polega na przywróceniu porządku na naszej planecie. Cel ten osiągnąć może jedynie poprzez zlikwidowanie sług Siedmiu Grzechów Głównych, a następnie ich samych. To walka będzie najważniejszym elementem rozgrywki, a nasza protagonistka wykorzysta podczas niej nie tylko swój nieprzeciętny bicz, ale też magiczne zaklęcia. 

Spójrzcie jak ta walka, ale też eksploracja, wygląda dzisiaj, a więc na przeszło cztery miesiące przed oficjalną premierą…

11 minut z Darksiders 3 – gameplay

Oprócz emocjonujących pojedynków twórcy obiecują również dużą swobodę, wiele różnych rodzajów broni, ciosów i sposobów na przemieszczanie się, a także zachowanie charakterystycznego dla tej serii klimatu. O tym, czy rzeczywiście Darksiders III okaże się tak dobre, pecetowcy oraz posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli przekonać się pod koniec listopada.

Źródło: IGN, THQ Nordic

Komentarze

 • Satanski, #

  Ona biega na szpilkach... litości lol

 • Finear, #

  muh historical accuracy

 • Shifted92, #

  wiążę z tą grą ogromne nadzieje, jednak po tym filmie mam pewne obawy. Brak dynamiki :(

 • patol1984, #

  Włączam ten trailer na youtube i co 10 sekund włącza się reklama bez możliwości przerwania po 2 razy pod rząd, a później narzekają na adblocki, co za gnoje.

  A gierka ma dość przestarzałą już grafikę, do tego postać sztywna, goście zatrzymali się w rozwoju...

 • rasiaknorris1, #

  smierc w 2 mial najlepszy system walki.

 • Kieresz, #

  wola stara grafe i grywalnosc niz ladne drewno jak nowy god of war ktorego olałem po 4 godzinach grania....

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.