18 stycznia 2019, Mateusz Tomczak

Dark Souls Trilogy pojawi się w Polsce - oto co trzeba wiedzieć

Kategoria: Gry Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Cenega Namco Bandai Dark Souls RPG Kiedy premiera, Producenci: Cenega Namco Bandai

Dark Souls Trilogy to zestaw 3 gier z doskonale znanej serii, komplet dodatków do nich oraz oryginalne ścieżki dźwiękowe.

Dark Souls Trilogy to propozycja, o której po raz pierwszy można było usłyszeć już kilka miesięcy temu. Premiera odbyła się jednak tylko w USA i Azji, podczas gdy do Europy pakiet dopiero zmierza. Można być pewnym, że pojawi się także w Polsce.

Dark Souls Trilogy trafiło bowiem do planu wydawniczego firmy Cenega. Debiut zaplanowano na 1 marca (ta sama data dotyczy innych państw na naszym kontynencie), na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dark Souls Trilogy będzie oferowane w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Cena będzie mieścić się w okolicach 250 złotych.

O czym tutaj mówimy? Niewtajemniczonym wypada wyjaśnić, iż Dark Souls Trilogy zawiera gry Dark Souls Remastered, Dark Souls II: Scholar of The First Sin, Dark Souls III: The Fire Fades oraz komplet DLC i oryginalne ścieżki dźwiękowe (łącznie 110 utworów, 6 godzin muzyki). Wszystko wydane na 3 płytach.


Źródło: Bandai Namco Entertainment America, cenega

Komentarze

  • DreamerDream, #

    Sprzedają po prostu 3 gry w jednym i to jest coś tak wielkiego, że potrzebuje osobny news?

    Założę się, że pewnie cena pojedynczych nie spadnie znając życie.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)