28 września 2018, Wojciech Kulik

Dwustronna podkładka z podświetleniem RGB - MP860 od Cooler Master

Kategoria: Gry Sprzęt do gier, Tematyka: Cooler Master, Producenci: Cooler Master

Chiński producent postanowił udowodnić, że podkładka pod mysz nie musi być nudna. Cooler Master Masteraccessory MP860 ma nietypowy kształt, podświetlenie RGB i dwustronną konstrukcję.

Prawie wszystkie podkładki pod mysz wyglądają tak samo albo przynajmniej podobnie. Cooler Master chce, by jego modele wyróżniały się na tym tle i w przypadku Masteraccessory MP860 zdaje się robić to skutecznie.

Podkładka Masteraccessory MP860 nie ma klasycznego, prostokątnego kształtu, bo jej rogi są ścięte, co nadaje jej charakteru. Nie jest to jednak kluczowy element wyróżniający ją pod względem stylistyki. „Robotę” robi tu LED-owe podświetlenie RGB. Do wyboru jest paleta barw i kilka trybów iluminacji, a także regulacja natężenia światła. Aby skorzystać z tej funkcji, należy podłączyć akcesorium za pośrednictwem przewodu USB.

Cooler Master Masteraccessory MP860 wygląd

Nowa propozycja firmy Cooler Master charakteryzuje się również konstrukcją dwustronną: z jednej strony mamy powierzchnię materiałową, z drugiej – aluminiową. Co to oznacza? Ano to, że w zależności od potrzeb może ona zapewniać większą precyzję ruchów albo też odpowiadać graczom, dla których priorytetowe znaczenie ma szybkość. 

Cooler Master Masteraccessory MP860 podkładka

Podkładka Cooler Master Masteraccessory MP860 ma wymiary 360 x 260 x 10 mm, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 370 złotych.

Źródło: Entrymedia, Cooler Master

Komentarze

 • q3aki, #

  ahhh i ta cena, lubie bajery RGB - ale duzo za duzo sobie zyczą.

 • pawelox01, #

  250zł to może ale 370 to rozbój w biały dzień

 • leon-san, #

  ciekawe ile to RGB daje do skila i fps-ów

 • patol1984, #

  Masakra, ale oni doją tych gejmerów...

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.