16 maja 2018, Mateusz Tomczak

Codemasters zapowiedziało F1 2018

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Codemasters wyścigi Kiedy premiera, Producenci: Codemasters

F1 2018 zadebiutuje 24 sierpnia, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Twórcy obiecują sporo zmian, ale na ten moment nie ujawniają szczegółów.

Trudno mówić o zaskoczeniu. Codemasters zapowiedziało F1 2018, kolejną odsłonę serii dedykowanej sympatykom królowej sportów motorowych.

W ostatnich latach cykl F1 rozrasta się bardzo regularnie. Chociaż producent nie ujawnił wielu szczegółów związanych z F1 2018, poznaliśmy informację najważniejszą - datę premiery. F1 2018 zadebiutuje 24 sierpnia, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

„Byliśmy zachwyceni ciepłym przyjęciem i wysokimi ocenami gry F1 2017. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy na tak silnym fundamencie budować F1 2018. W ciągu ostatnich kilku lat mocno zaangażowaliśmy się w zrozumienie potrzeb fanów, chcieliśmy dowiedzieć się, co jest dla nich ważne. Nie możemy się doczekać, aby ujawnić więcej szczegółów na temat funkcji, które nasi fani pokochają.”

Na temat rozgrywki twórcy nie zdradzili niemal niczego. Wspomnieli jedynie, iż spodziewać można się bardziej rozbudowanego trybu kariery oraz sporej liczby klasycznych bolidów.

Źródło: codemasters

Komentarze

 • HomeAudio, #

  Będzie VR? Jeśli nie to pewnie spora ilość osób będzie mocno zawiedziona... Gdzie jak gdzie ale w różnego typu "samochodówkach" VR spisuje się genialnie (doskonały przykład to chociażby rewelacyjny Project Cars 2).

 • Michał 06, #

  wyścigi odkurzaczy :D

 • michael85, #

  Pomyliłeś chyba z Formułą E ;)

 • michael85, #

  Szkoda że Codemasters a nie Kunos Simulazioni.

 • IksKwadrat, #

  Jak będzie Polak Rodak Kubica to kupuje :D

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.