3 lipca 2017, Wojciech Kulik

Gameplay potwierdza, że Code Vein to coś dla fanów Dark Souls

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Namco Bandai Gameplay gra akcji Shift, Producenci: Namco Bandai Shift

Code Vein pokazuje jak wyglądałaby gra Dark Souls, gdyby była utrzymana w stylistyce anime. Czy ciekawie, musicie zadecydować już sami.

Nie wystarczy machać mieczykiem na oślep, by pokonać wroga w grze Code Vein. Niczym w Dark Souls trzeba szczegółowo przeanalizować sposób jego poruszania się, a następnie przygotować i wdrożyć odpowiednią taktykę. Jeśli to coś dla was, koniecznie rzućcie okiem na świeżutki zapis rozgrywki.

Code Vein to dzieło wcale nie jakichś amatorów. Za grę odpowiada bowiem ekipa Shift, która wcześniej dała nam serię God Eater. W swoim nowym tytule łączy preferowaną przez siebie stylistykę anime z mechaniką rozgrywki nawiązującą do wspomnianego Dark Souls.

Podczas konferencji Microsoftu na E3 mogliśmy zobaczyć zwiastun tej gry, a teraz mamy możliwość obejrzenia, jak to tak naprawdę będzie wyglądać:

Po zerknięciu na założenia rozgrywki, warto też wspomnieć o fabule. Code Vein przeniesie nas do niezbyt odległej przyszłości, w której świat zmienił się nie do poznania w wyniku katastrofy. Jedynymi, którzy przetrwali, są wampiry i właśnie w jednego z nich się wcielamy.

Jak to wszystko wyjdzie w praktyce, okaże się dopiero za kilka albo i kilkanaście miesięcy. Obecnie data premiery Code Vein na PC, PlayStation 4 i Xbox One to bowiem po prostu „2018”. Będziecie przyglądali się temu tytułowi czy nie raczej nie trafi na wasze urządzenia?

Źródło: Eurogamer

Komentarze

  • Summerlovr, #

    a to co ? Metin 3 ?

  • freezoid, #

    Ruchy postaci skopiowane z DS

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.