30 marca 2018, Wojciech Kulik

Kwiecień na Showmax - nowe filmy i seriale

Kategoria: RTV Ciekawostki Internet, Tematyka: Film Telewizja internetowa Showmax

Jakie filmy i seriale zadebiutują w katalogu usługi Showmax w kwietniu 2018? Przedstawiamy podsumowanie i wskazujemy te, które szczególnie zasługują na uwagę. Oto najważniejsze premiery miesiąca.

Showmax jest jedną z najpopularniejszych „telewizji internetowych” w naszym kraju, bo też ma do zaoferowania jeden z najbardziej atrakcyjnych katalogów. Ten ostatni jest każdego miesiąca wzbogacany o kolejne ciekawe filmy i seriale – jakie konkretnie tytuły zadebiutują w kwietniu?

Co nowego na Showmax – premiery, kwiecień 2018

Kwiecień 2018 na Showmax to przede wszystkim premiera drugiego sezonu budzącego emocje serialu Opowieść podręcznej, którego poprzednia część zdobyła 2 Złote Globy i 8 statuetek Emmy. Już 4. dnia tego miesiąca rozpocznie się również emisja serialu The Crossing. Przeprawa – nowej produkcji twórców Zagubionych, o uchodźcach z przyszłości. Zapowiedziano również czwarty i zarazem finałowy sezon szpiegowskiego Turn.

Oczywiście pojawią się też filmy: Wyspa tajemnic z Leonardo DiCaprio w roli głównej, szwedzki kryminał Hipnotyzer, melodramat Ponad wszystko o chorobie i miłości czy też komediowa animacja Rock Dog. Pies ma głos! z polskim dubbingiem.

W kwietniu katalog usługi Showmax zasilą również (większe lub mniejsze) klasyki, takie jak Las Vegas Parano, Ostatnie tango w Paryżu, Big Lebowski czy Sens życia według Monty Pythona. Najpóźniej 12 kwietnia pojawią się także polskie produkcje: Baby są jakieś inne Marka Koterskiego, Bez wstydu o miłości brata do siostry oraz najważniejszy chyba z nich wszystkich Photon – mająca premierę kilka miesięcy temu produkcja z Andrzejem Chyrą w roli głównej.

Poprzednie miesiące na Showmax:

Źródło: Showmax Polska

Komentarze

 • sn00p, #

  Ja mam Showmax od play na rok za free i stwierdzam że szału niema. Co mi się podoba, to wszystkie sezony Dr. House :) Niestety w porównaniu z HBO i Netflix, Showmax wypada przeciętnie. Dla tych którzy nie są w Play cena 19,90 zł/m może być dużym atutem.

 • patol1984, #

  No dokładnie, gdyby nie darmowa opcja w play to raczej bym nie skorzystał, porównując do bazy netflixa cena showmaxa powinna być max 9.99zł

 • Anonim20, #

  19,90 to nadal dużo za chłam jaki oni dają na tej "super" platformie, za taką cenę full pakiet TV online się dostaje na internetowych "bazarach" ;)

 • R-G-M, #

  Showmax to oszuści. Na kontach darmowych (nagrody w konkursach czy okres próbny) nie można oglądać najpopularniejszych pozycji (np. "ucho prezesa").
  W dodatku co druga pozycja to lewacka propaganda :(
  PS. Ciekawe kto jest ich właścicielem

 • tygrys1138, #

  Burowie z RPA :D średnio lewackie środowisko :D

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap