15 grudnia 2017, Paweł Maziarz

Trzęsienie ziemi w EK Water Blocks - CEO i CTO przechodzą do Corsair

Kategoria: Komputery Podzespoły Chłodzenie, Tematyka: Corsair EK Water Blocks, Producenci: Corsair

Już teraz mówi się, że transfer do firmy Corsair może zaowocować wypuszczeniem części do układów chłodzenia cieczą.

Miesiąc temu pojawiły się informacje o istnym trzęsieniu ziemi w EK Water Blocks. Dyrektor generalny, dyrektor techniczny i szef marketingu popadli w konflikt z założycielem firmy, czego efektem było odejście z przedsiębiorstwa. Historia ta ma swój dalszy ciąg.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Mark Tanko (CEO) i Niko Tivadar (CTO) przeszli do konkurencyjnej firmy Corsair – pierwszy objął stanowisko wiceprezesa i dyrektora generalnego jednostki biznesowej (Vice President & BU General Manager), natomiast drugi dyrektora inżynierii (Director Of Engineering).

Mark Tanko przygotował dla serwisu TechPowerUp oświadczenie w kwestii przejścia do Corsair, niemniej jednak nie ujawnił w nim zbyt wielu konkretów – właściwie dowiadujemy się tutaj, że obydwaj czekają na nowe wyzwania w nowej firmie, ale nie mogą ujawniać szczegółów na temat przyszłych działań. Pełną treść oświadczenia znajdziecie tutaj.

Mark Tanko - Corsair

Na efekty transferu pewnie będziemy musieli trochę poczekać, ale w kuluarach mówi się o wejściu firmy Corsair na rynek DIY LC. Podczas czerwcowych targów Computex producent zaprezentował części do chłodzenia cieczą, ale jeszcze wtedy były to konstrukcje opracowane we współpracy z firmą Aqua Computer. Doświadczeni pracownicy mogliby pomóc w przygotowaniu autorskich produktów. Pozostaje więc czekać na rozwój sytuacji.

Źródło: TechPowerUp

Komentarze

  • bodziokrak, #

    Takie są skutki jak się zaniża wypłatę na papierze i tnie składki na zus.

  • sparx6, #

    wysokie stanowisko, sporo doświadczenia, oraz sukcesy w zawodzie - taki pracownik jeżeli się ceni bo ma za co to znajdzie sobie pracę w innej firmie gdy w aktualnej przełożeni go nie doceniają, lub ma innego rodzaju konflikty/dyskomfort.

  • Hakuren, #

    EK już od jakiegoś czasu leciało w kulki pod względem jakościowym. Najlepszym przykładem nieróbstwa i lewizny są bloki Supremacy pod TR4. Wiele zwykłych AIO potrafi dać lepsze rezultaty niż ten "custom", a cała konkurencja z tego segmentu bije EK na głowę akurat w tym jednym produkcie.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.