13 stycznia 2018, Wojciech Kulik

Cenega i The Farm 51 też grają z WOŚP

Kategoria: Gry, Tematyka: Cenega The Farm 51, Producenci: Cenega The Farm 51

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawitała też do Internetu. Zobaczcie, co można wylicytować na aukcjach firm Cenega i The Farm 51.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów gra nie tylko na ulicach miast, ale też w Internecie. Na Allegro trwa wiele atrakcyjnych aukcji, wśród których nie brakuje takich, które szczególnie mogą zainteresować graczy. Z takimi wystartowała między innymi firma Cenega.

Do 19 stycznia można wylicytować na przykład rękawice Popka z walki z Hardkorowym Koksem, a dodatkowo otrzymać egzemplarz gry Tekken 7 na PlayStation 4 i oficjalną koszulkę z motywem nawiązującym do tego właśnie tytułu. Wszystko to z autografami wspomnianego „Króla Albanii”. Pozostając w tematyce sportowej, trwa też licytacja gry NBA 2K18 na PlayStation 4 z podpisem Marcina Gortata.

WOŚP Cenega sport

Można też wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy licytując bogaty zestaw LEGO, w skład którego wchodzą: 2 gry na PC (w tym bardzo dobre LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy), klocki, figurki, naklejki, nakładki, słuchawki, koszulka i inne gadżety. Nie lada gratka dla najmłodszych!

WOŚP Cenega LEGO

Warto też wspomnieć, że współpracujące z Cenegą studio The Farm 51 (odpowiedzialne za Get Even) również bierze udział w 26. finale WOŚP. Wystawiło na aukcję profesjonalną wyprawę do Czarnobyla, sesję fotogrametrii, dzięki której będzie można stać się jedną z postaci w tworzonej grze z akcją w Czarnobylu (i otrzymać figurkę 3D swojej postaci) oraz sesję zdjęciową, w której zwycięzca wcieli się w stalkera.

Jeśli nie widzieliście, z WOŚP gra również Wargaming.

Źródło: Cenega, The Farm 51

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.