19 maja 2017, Karol Żebruń

Canon znów zwraca gotówkę za zakup sprzętu - 30 produktów na liście

Kategoria: Foto Aparaty cyfrowe Akcesoria Aparaty kompaktowe Lustrzanki Obiektywy, Tematyka: Canon Promocje, Producenci: Canon

Chcesz zaoszczędzić na zakupie sprzętu foto Canon. Oto letnia promocja Cashback.

Jak co roku okres letni, który zbliża się wielkimi krokami, to okazja by zachęcić klientów do zakupu sprzętu poprzez promocję z oferta zwrotu gotówki (tzw. cashback). Canon w tym roku oferuje do 860 złotych zwrotu, a promocją obejmuje 30 produktów ze swojego portfolio.

Tym razem Canon (pełna lista tutaj) postawił na promowanie lustrzanek amatorskich i dla entuzjastów (modele Canon EOS 1300D, 750D i 80D), a także kompaktów z serii Poweshot Gx X. Promocja obejmuje także 14 modeli obiektywów z Canon EF 24-70 f4/L IS USM na czele, kamery Legria HF R86, R88, R806, G40 oraz XC-10 i kilka innych akcesoriów (lampa 430 EX III RT, drukarka Selphy CP1200 i adapter PowerZoom PZ-E1).

Jak skorzystać z promocji

Promocja trwa od 17 maja do końca lipca tego roku. W tym czasie należy zakupić powyżej wymieniony produkt w jednym ze sklepów z tej listy , a potem do północy dnia 15 sierpnia 2017 roku zarejestrować się na stronie Cashback.

Canon promocja
Voucher na 100 GB pamięci w systemie Irista to dodatkowa korzyść z udziału w promocji

Tradycyjnie należy dołączyć (w formie elektronicznej) czytelny skan lub fotografię dowodu zakupu oraz kodu kreskowego wyciętego z opakowania produktu. Dokładne informacje znajdziecie stronie Cashback Canona.

Źródło: Canon

Komentarze

 • Słitaśne selfi z ronsi, #

  A nie lepiej od razu sprzedawać produkty po odjęciu cashbacku za atrakcyjniejszą cenę? Wolę szary import mimo wszystko.

 • Bartek Żak, #

  Nie, na tym producent nie zarobi. Cashback nie jest taki łatwy, część albo zapomni wysłać formularze, albo odpadnie na pierwszym lub drugim problemie. A tak to sprzedaż się zwiększy po normalnej cenie ale już tylko część klientów będzie miało czas i cierpliwość bawić się w cashback.

 • Pogromca blacharni Pro, #

  Czy Ty naprawde uwazasz, ze sa az takie Sebixy na swiecie, ze nie upomna sie o swoje Canonowe ''500+''?

 • Zwierzak, #

  Nie zapomnij że musisz kupić body z wyższej serii + obiektyw z serii L. Tego nie kupują sebixy.

 • ElFi_, #

  Nie, nie lepiej. Tu chodzi o to aby klient zaoszczędził i uczciwy sprzedawca zyskał, natomiast nieuczciwy sprzedawcy nic nie zyskają.
  Sytuacja z nieuczciwym sprzedawcą czyli Canon obniża ceny a sprzedawca nie, bo "ma sprzęt ze starej dostawy - tej droższej" i tak najczęściej się takie promocje kończą.
  Natomiast promocja w formie dopłaty do zakupionego sprzętu powoduje (płaci producent a nie sprzedawca czy hurtownia), że klient zaoszczędza określoną kwotę bez żadnego targowania, sprzedawca nic nie traci a nawet zyskuje lepszą sprzedaż, a i przy okazji "wypchnie" trochę zakurzonych okazów z wyższej półki. Same zalety:)

 • Zwierzak, #

  Szkoda że Canon ma głęboko w .... klientów i stopniowo wypada z rynku vDSLR. Wielu filmowców zrezygnowało już z tego archaizmu, bo marketingowcy Canona nie dopuszczają myśli że aparat może filmować w 4K albo w 50/60 fps.

 • tjntjntjn, #

  Do filmowania są kamery, a aparaty do robienia zdjęć.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap