19 kwietnia 2017, Mateusz Tomczak

Budżetowe Moto E4 i Moto E4 Plus na zdjęciu prasowym

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Lenovo, Producenci: Lenovo

Stylistyka smartfonów Moto E4 i Moto E4 Plus raczej nas nie zaskoczy. Bardzo obiecująco brzmią natomiast informacje o bateriach.

W ofercie Lenovo znaleźć można sporo smartfonów z różnych przedziałów cenowych. Nie brakuje także propozycji budżetowych, których grono w najbliższej przyszłości poszerzyć mają Moto E4 i Moto E4 Plus.

Ich premiera zbliża się dużymi krokami. Najlepiej dowodzi tego zdjęcie prasowe, jakie właśnie wyciekło do sieci. Stylistyka nie zaskakuje, widać też, że obydwa smartfony nie będą różniły się znacząco gabarytami. Pod ekranem Moto E4 Plus umieszczono przycisk, w którym najpewniej znajdzie się czytnik linii papilarnych.

Moto E4 i Moto E4 Plus

Niestety, większą zagadką pozostaje kwestia specyfikacji. Smartfony napędzać mają procesory MediaTek, ale nie mówi się, o jakie dokładnie układy chodzi. Przekątne ekranów będą delikatnie przekraczać 5 cali.

Co pocieszające, mocną stroną Moto E4 i Moto E4 Plus będą baterie. Tutaj padają już konkrety. I tak, pojemności wynosić mają odpowiednio 2800 mAh oraz 5000 mAh. Przy przeciętnej (bo takiej wypada się spodziewać) wydajności może dać to naprawdę dobre czasy pracy na jednym ładowaniu.

Źródło: @evleaks, The Next Web

Komentarze

  • AlexPL, #

    No 5000. Pytanie za ile i dlaczego tak drogo?

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.