6 czerwca 2018, Wojciech Kulik

Laserowe drukarki do małego biura - Brother rozszerza serię TonerBenefit

Kategoria: Komputery Peryferia Technologie i Firma Drukarki i skanery, Tematyka: Brother Sprzęt do firmy, Producenci: Brother

W ofercie firmy Brother pojawiły się dwa nowe monochromatyczne urządzenia laserowe przeznaczone do małych i średnich przedsiębiorstw. Jaka jest charakterystyka modeli HL-1223WE i DCP-1623WE?

Brother TonerBenefit to seria, na którą składają się dobre drukarki laserowe do biura, w którym priorytetami są: niskie koszty eksploatacyjne, wysoka wydajność i niezła jakość. W ofercie pojawiły się ostatnio dwa nowe modele: HL-1223WE i DCP-1623WE.

Nowe monochromatyczne modele laserowe Brothera są przeznaczone do użytku w małych i średnich przedsiębiorstwach. Niedrogie tonery i niski pobór energii (390 W) mają pozytywny wpływ na ograniczanie wydatków w firmie, a wysoka wydajność pozwala efektywnie pracować.

Brother DCP-1623WE
Brother DCP-1623WE

Brother HL-1223WE to jednofunkcyjna drukarka, a DCP-1623WE to urządzenie typu 3w1, oferujące dodatkowo skanowanie i kopiowanie dokumentów. Poza tym praktycznie wszystko je łączy. Jaka jest zatem ich charakterystyka?

Są to urządzenia o niewielkich gabarytach, co pozwala z powodzeniem instalować je w niedużych biurach. Podajniki na 150 arkuszy, tonery (TN-1090) o wydajności do 1500 stron i możliwość drukowania nawet 20 stron w ciągu minuty to specyfikacja, która powinna odpowiadać firmom z sektora MŚP.

Brother HL-1223WE
Brother HL-1223WE

Jak na nowoczesne urządzenia przystało, oferują one bezprzewodową łączność z komputerem lub urządzeniem mobilnym. Z poziomu aplikacji możliwe jest drukowanie i podglądanie dokumentów, a w przypadku modelu DCP-1623WE dochodzi do tego jeszcze skanowanie i kopiowanie. 

Jakie są ceny tych nowych urządzeń? Brother HL-1223WE kosztuje około 400 złotych, a Brother DCP-1623WE ok. 600 zł.

Źródło: Brother

Komentarze

  • Raider0001, #

    toner tani bo bęben trzeba wymieniać

  • Fiona, #

    Bęben też tani. A zmienniki to już za grosze. (jakość oryginału)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.