11 czerwca 2019, Mateusz Tomczak

Borderlands 3 dynamicznie na E3 2019 [AKT. - gameplay]

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Gameplay Gearbox Software Borderlands Zwiastuny gier E3 strzelanina, Producenci: Gearbox Software

Gearbox Software pochwaliło się nowym zwiastunem Borderlands 3. Podobnie jak poprzednie materiały wideo sugeruje on, że nie będzie tu czasu na nudę.

Skoro na targach E3 2019 promowane są niemal wszystkie głośniejsze gry, które będą miały premierę w najbliższych miesiącach, to nie mogło zabraknąć również Borderlands 3. Z myślą o wspomnianej imprezie twórcy przygotowali zwiastun, który dla nikogo nie powinien być zaskoczeniem.

Seria Borderlands słynie z niezwykle dynamicznej, a momentami być może nawet szalonej rozgrywki. Borderlands 3 niczego w tej kwestii nie zmieni, a jeśli dawać wiarę obietnicom to nawet jeszcze bardziej podkręci tempo zabawy. Oczywiście nie zabraknie też sporej dawki specyficznego humoru.


Przypomnijmy, że datę premiery Borderlands 3 poznaliśmy już wcześniej. Gra zadebiutuje 13 września, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Wypada też wspomnieć, iż gracze bawiący się jeszcze przy Borderlands 2 lub chcący do tego tytuły wrócić, od dziś mogą sięgać po dodatek Commander Lilith & the Fight for Sanctuary. Jeśli zrobi się to do 8 lipca, nie trzeba będzie wydawać nawet złotówki.


AKTUALIZACJA, 11.06.2019

Do powyższego zwiastuna dołączył właśnie nieco obszerniejszy materiał. To fragmenty rozgrywki, którymi Borderlands 3 promowany jest na targach E3 2019. Akcję obserwujemy tutaj z perspektywy Moze, bohaterki, która w chwilach największego ryzyka jest w stanie skorzystać z mecha Iron Bear. Dzięki niemu zyskuje nie tylko większą odporność, ale też kilka dodatkowych gadżetów, między innymi wyrzutnię rakiet czy miotacz ognia.

Borderlands 3 - gameplay z E3 2019


Źródło: Gearbox Official, Borderlands

Komentarze

 • Makkk, #

  Borderlands 2 zadebiutowało w 2012 roku. Dzisiaj otrzymało duży fabularny dodatek, zwiększający ilość leveli postaci z 72 do 80 oraz nowe przedmioty, lokacje... Po 7 latach! Tak to się robi ;) Gdyby nie Randy Pitchford, który jest bardzo kontrowersyjną postacią to Gearbox nazwałbym kolejnym CDPRed, za szacunek dla fanów, którzy szanują ich produkcję.

 • Warmonger, #

  Gameplay dość toporny - wszyscy niby strzelają, ale emocji w tym niewiele.

  Za to postęp w grafice ogromny. Mam nadzieję, że to zadowoli graficznych fetyszystów, którzy w czasie gry liczą tylko shadery na milimetr kwadratowy.

 • marianb, #

  Nie lubię gier w stylu Mad Maxa.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)