1 lipca 2018, Wojciech Kulik

Blade Runner 2049 już dostępny w HBO GO

Kategoria: Ciekawostki Internet, Tematyka: Na Topie Film Telewizja internetowa

Jeden z najlepszych filmów science fiction ostatnich miesięcy zadebiutował dzisiaj w katalogu usługi HBO GO. Blade Runner 2049 jest dostępny w wersji z lektorem oraz napisami.

Choć już samo jego powstanie budziło pewne kontrowersje, Blade Runner 2049 to kawał dobrego kina i jedna z największych ubiegłorocznych perełek. Jeśli zrezygnowaliście z wizyty w kinie i czekaliście aż film pojawi się w Internecie, to doczekaliście się – dziś zadebiutował w katalogu usługi HBO GO.

Trwający ponad 2,5 godziny (a i tak już skrócony z początkowych czterech) film Blade Runner 2049 jest dostępny w usłudze HBO GO w wersji z polskim lektorem lub polskimi napisami do wyboru. Można więc cieszyć się seansem tak jak lubi się najbardziej.

I słowo „cieszyć” jest tutaj jak najbardziej na miejscu, bo film z Ryanem Goslingiem i Harrisonem Fordem naprawdę może się podobać. Oczywiście o ile lubi się ambitne kino science fiction, które z jednej strony miejscami może „przynudzać”, ale z drugiej – po seansie nadal „trzymać”. Denis Villeneuve jako reżyser wykonał kawał solidnej roboty.

Dla osób, które nie korzystały jeszcze z HBO GO może to być dobry moment. Przypominamy w tym miejscu, że usługę można wypróbować przez miesiąc bezpłatnie. Co jeszcze jest tam do obejrzenia? Ano między innymi wyśmienity serial Westworld i komediowa Dolina Krzemowa.

Blade Runner 2049 to jedna z najważniejszych lipcowych premier w HBO GO. Jakie są inne? Spójrzcie:

Źródło: HBO. Foto: Alcon Entertainment

Komentarze

 • dejot, #

  Ten film się nie umywa do pierwszej części..

 • neo2006a, #

  Może ale i tak jest świetny.

 • rlistek, #

  Chyba sobie żartujesz. 2049 miał przynajmniej jakąkolwiek fabułę.
  Nie wiem czym ten oryginalny sobie takiej sławy narobił i podejrzewam, że jedynie jak na swoje czasu przyzwoitymi efektami, klimatem którego być może wtedy nie było i hypem na Harrisona Forda. Oglądałem ten film 2 razy i raz usnąłem, drugim razem jakoś wytrwałem do końca, ale też mi się już oczy zamykały.
  Teraz to tylko dinozaury to wspominają z sentymentem, bo się jarali na to za młodu. 2049 był przyzwoitym filmem. Oryginalny to zwykły przeciętniak. Być może w tamtych czasach jak nic innego nie było to robił wrażenie. Teraz, dla kogoś kto nie ma do tego filmu sentymentu to zwykły, nieciekawy film jakich pełno.

 • Eternal1, #

  Kwestia gustu. Owszem, pierwsza część z 1982 roku miała wyjątkowy klimat, lecz bardziej podobała mi się część druga z 2017-go.

 • Guczi04, #

  Wonder Woman jest najlepsza, bo zabiła hitlera!

 • Doctor, #

  Drodzy administratorzy strony - tak, wiemy że jak zbanujecie mu konto, to założy kolejne - ale zarazem wierzymy że jeżeli zrobicie to kilkukrotnie to w końcu się zniechęci. :)

  Pozdrawiam

 • Guczi04, #

  Widać, że nawet nie oglądałeś Wonder Woman :(

 • raffal81, #

  Co się przyczepiasz, Ona go naprawdę zabiła ;]

 • Smuga, #

  Wystarczy aby jego komentarze były dyskretnie auto-usuwane bez powiadomień na mail.

 • taki_jeden, #

  Wystarczyłoby ukryć je przed wszystkimi innymi poza nim. Pisałby i myślałby, że wszyscy to widzą, a tu Shadow BAN!

  Ale przecież to trzeba by było zapłacić za godzinę pracy programisty. To się nie kalkuluje przecież...

 • Guczi04, #

  Ale po co od razu to nawoływanie do nienawiści? Możesz się zgodzić z moją opinią, bądź nie! Gdy ja się nie zgadzam z Twoją opinią, to nie biegnę od razu do moderatora z płaczem wykrzykując 'troll'! Ogarnijcie się!

 • Doctor, #

  Takie coś funkcjonuje na Reddicie i sprawdza się mega dobrze. Nie widzę powodu, aby tutaj miało nie zadziałać.

 • ammarmar, #

  Dostałem 3 miesiące darmowego HBO GO z Samsungiem 75NU8002.

  Tylko co z tego, skoro ich aplikacja na Tizena jest totalnie skopana. W losowych momentach albo się zamyka albo potrafi w ogóle cały TV zresetować.

  To ma być streaming video wedle panów z Home Box Office?

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.