28 grudnia 2018, Wojciech Kulik

Black Mirror: Bandersnatch - pełnometrażowy film [AKT.: już jest]

Kategoria: Ciekawostki Internet, Tematyka: Netflix Film Kiedy premiera

AKTUALIZACJA: Czarne lustro to jedna z najbardziej lubianych serii w katalogu usługi Netflix. Dostępny jest już pierwszy pełnometrażowy film spod tego znaku – Black Mirror: Bandersnatch.

Aktualizacja, 28 grudnia 2018: Zgodnie z zapowiedzią katalog Netflix został dziś wzbogacony o Black Mirror: Bandersnatch – pełnometrażowy film z cyklu Czarne lustro, w którym przedstawiane są wyjątkowo niepokojące opowieści, związane między innymi z szeroko pojętymi nowymi technologiami. Każdy użytkownik tej usługi może już go obejrzeć.

Potwierdziły się również informacje, że Bandersnatch ma być filmem interaktywnym. Innymi słowy: widz może decydować o tym, co wydarzy się dalej – podejmować decyzje podczas seansu, które będą miały wpływ na to, jak potoczy się historia. Jak czytamy w notce prasowej przesłanej przez Netflix… 

„Mądry wybór może prowadzić do triumfu, natomiast podążanie niewłaściwą ścieżką, może zakończyć się katastrofą – ale nie my jesteśmy od tego, żeby mówić co jest dobre, a co złe. Gdy jedna wersja wydarzeń dobiegnie końca, możesz (i powinieneś!) – cofnąć się do początku i wybrać inne rozwiązanie, które pozwoli zmienić ścieżkę historii, a może nawet jej wynik”.

Film Czarne lustro: Bandersnatch na Netflix jest dostępny z lektorem oraz oryginalną ścieżką audio i napisami. Więcej informacji na jego temat znajdziecie w newsie poniżej.

 

News, 27 grudnia 2018: Jest rok 1984. Pewien młody programista imieniem Stefan podejmuje się stworzenia przygodowej gry wideo, która bazuje na powieści fantasy i to z gatunku tych mroczniejszych (z której autorem wiążą się równie mroczne historie). Jak zakończy się opowieść o człowieku, który zaczyna kwestionować rzeczywistość? Odpowiedź przyniesie Black Mirror: Bandersnatch – film, który już jutro zasili katalog Netflix.

Od dłuższego czasu mówiło się, że Czarne lustro lada chwila powróci. Rzeczywiście tak się dzieje, ale Netflix nie serwuje nam tym razem kolejnego sezonu serialu, lecz pełnometrażowy film określany jako „wydanie specjalne”. Nie jest wykluczone też, że widz będzie mógł podejmować decyzje na temat dalszego ciągu opowieści. To zaś, co na pewno zostaje bez zmian, to niezwykle niepokojąca atmosfera…

Premiera filmu Black Mirror: Bandersnatch (w reżyserii Davida Slade’a i z Fionnem Whiteheadem w roli głównej) została zaplanowana na 28 grudnia. Z kolei piąty sezon serialu zadebiutuje najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Źródło: Netflix

Komentarze

 • noizebeat, #

  Heh teraz czeka nas to samo co w grach, oglądać film kilka razy na wszystkie zakończenia.

 • x7nofate3, #

  Wciąż nie ma dostępnego tego filmu, a mówili że dzisiaj premiera

 • raffal81, #

  Już dostępny.

 • x7nofate3, #

  Na torentach nic nie ma

 • BrumBrumBrum, #

  nie używam netflix. nadal wymagają kredytówki.

 • gacek585, #

  Coś ci się pomyliło. Wymagają płatności kartą ale nie koniecznie kredytową. Może spróbuj kartą biedronki?

 • SiLNOR3KI, #

  Film przeciętny, ani chwili nie czułem, że akcja dzieje się w latach 80'. Do paragrafówek w jakie grałem to nie ma polotu, obejrzeć i zapomnieć...

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap