7 grudnia 2018, Maciej Piotrowski

benchmark.pl po godzinach czyli redakcyjne granie w FIFA 19

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: benchmarkTV Samsung FIFA EA Sports, Producenci: Samsung EA Sports

Nie samą pracą nasza redakcja żyje. Czasami trzeba też odpocząć, zresetować się i naładować baterie. Idealnie nadaje się do tego FIFA 19 i wspólne redakcyjne granie. Nie ma to jak dobrze rozpocząć weekend.

Piątek, piąteczek, piątunio to znak, że już za chwilę rozpocznie się weekend. Także i w naszej redakcji czuć wówczas nieco luźniejszą atmosferę. Czasami pojawia się też pomysł wspólnej gry czy to na komputerze czy konsolach. A że do redakcji przyjechał telewizor Samsung UE55NU8072T nie sposób było z takiej okazji nie skorzystać. 

Po krótkiej acz burzliwej wymianie zdań co do ogrywanej gry wybór większości redakcji padł na FIFA 19. I choć nie wszyscy byli początkowo równie zadowoleni, o dziwo z każdym kolejnym meczem także i osoby stroniące od futbolu dały się ponieść emocjom. Zresztą, co tu dużo pisać, powyżej możecie sami zobaczyć jak świetnie prezentuje się to w działaniu na dużym, 55-calowym telewizorze 4K UHD. Ale później odpaliliśmy Hitman 2...

Samsung UE55NU800

Źródło: informacja własna

Sonda

Czy spotykasz się ze znajomymi z pracy po pracy?

 • 3
 • 4
 • 7
 • 7
Głosowanie dostępne tylko w wersji PC. Już wkrótce wersja moblina.

Komentarze

 • korbee, #

  Bardzo ciekawy materiał! Oby takich więcej! Nie mogę się doczekać, aby znów obejrzeć plecy dwóch kolesi grających w najnudniejszą grę ever! :)

 • pawluto, #

  Na początek Fifa - ok.
  Ale potem polecam WOT i CoD MW3 oraz PUBG.
  Czekamy na następne odcinki.

 • jozek23, #

  Po pracy to na wódkę się szło z kolegami .

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.