20 maja 2016, Wojciech Kulik

Battleborn - postać polskiej artystki jeszcze w maju pojawi się w grze

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: 2K Games Cenega Gearbox Software strzelanina MOBA DLC gra sieciowa, Producenci: 2K Games Cenega Gearbox Software

Pierwsza z pięciu darmowych postaci - mniszka imieniem Alani - dołączy do drużyny Battleborn jeszcze w tym miesiącu.

Alani – oto imię pierwszej z pięciu postaci, które uzupełnią dotychczasową, już i tak obfitą galerię bohaterów gry Battleborn w ramach cyklu darmowych rozszerzeń DLC

Mniszka imieniem Alani to wojownicza uzdrowicielka należąca do frakcji Eldrid. Jej żywiołem jest woda, którą skutecznie wykorzystuje w walce. Co ciekawe i co zdecydowanie warto podkreślić, za jej projekt odpowiada dział graficzny polskiej firmy QLOC. Autorką koncepcji jest Magda, podpisująca się jako Meago, a cały zespół sprawił, że postać ożyła i mogła trafić do Battleborn.

Firmy 2K Games oraz Gearbox Software oficjalnie ogłosiły, kiedy Alani pojawi się w Battleborn. I tak, posiadacze przepustki sezonowej będą mogli przejąć kontrolę nad nią już we wtorek, 24 maja. Pozostali gracze będą natomiast musieli poczekać tydzień dłużej – do 31 maja. Koszt jej odblokowania to 47 500 kredytów.

Przy okazji twórcy ogłosili start specjalnego (nieco przedłużonego) weekendu. Aż do środy, do godziny 17.00 podczas rozgrywki będziemy zdobywać podwójne doświadczenie. Życzmy zatem przyjemnej zabawy!

Gra Battleborn zadebiutowała na rynku na początku tego miesiąca. Jest dostępna na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Cenega, 2K Games

Komentarze

  • Petruss, #

    Battleborn to jak dla mnie poroniony pomysł, chwalenie się że FPS MOBA za 50 euro + 20 za season pass będzie mieć darmowe DLC brzmi jak paskudny żart. Takie gry umierają szybko, pewnie podzieli los Evolve.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.