11 stycznia 2018, Mateusz Tomczak

Battalion 1944 zadebiutuje w Early Access już 1 lutego

Kategoria: Gry Gry komputerowe, Tematyka: Square Enix Zwiastuny gier strzelanina Kiedy premiera, Producenci: Square Enix

Battalion 1944 to strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej. Twórcy szukali inspiracji w klasykach, między innymi Call of Duty 2.

Zapowiedziana na początku 2016 roku, gra Battalion 1944 nabiera kształtów. Prace są już na takim etapie, że można zaprosić graczy do zabawy.

Twórcy poinformowali, iż w dniach 19-22 stycznia odbędą się zamknięte beta testy. Dostaną się do nich jednak tylko nieliczni - osoby wspierające zbiórki na KickStarter i Humble Bundle oraz szczęśliwcy wybrani w drodze losowania (zgłaszać można się za pośrednictwem oficjalnej strony).

Jeśli się nie załapiecie, już 1 lutego gra zadebiutuje w Early Access. Należy liczyć się z ceną 14.99 euro i 6 trybami rozgrywki.


Gdyby ktoś jeszcze o Battalion 1944 nie słyszał, jak sugeruje tytuł oraz powyższy materiał wideo, jest to strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej. Zabawa nastawiona będzie na rywalizację wieloosobową. Twórcy od początku sugerowali, że inspiracji szukali między innymi w pierwszych odsłonach serii Medal of Honor czy Call of Duty 2.

Po wyjściu z programu Early Access gra trafić powinna także na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Bulkhead Interactive

Komentarze

 • SirMichael, #

  a mogła to być fajna gra.. nie, lepiej powielić to czym ludzie już rzygają czyli serie COD.

 • rasiaknorris1, #

  A co byś ty takiego wymyślił? Ludzie marudzą że nie ma już gier jak cod2. Wychodzi taka z nową grafiką i też źle. Może nowa gra to powinna wyglądać tak by latali z dildo zamiast karabinów bo tego jeszcze nie było? Sw było. Modern warfare było. Ww2 było. Ww1 było. Wojna secesyjna? Widzę już ultra realizm jak szybko ładują karabiny. Napisz jak by wyglądała fajna gra...

 • Kamil444, #

  Lol co ta za niemcy z czerwonymi opaskami

 • Majjkee, #

  Nie wykupili znaku towarowego od hitlera (swastyki), to z czerwonymi szmatami zmuszeni pomykać są.

 • topiq, #

  Oglądając filmik, dochodzę do wniosku, że twórcy wzorowali się również na Wolfenstein 3D. Tak ci niemcy wbiegają pod lufę. Poczekamy zobaczymy, ja już się na wczesne dostępy przestałem nabierać.
  Zresztą jeżeli ma być to tylko multi, to gra nie dla mnie.

 • stalkerpl, #

  widzę że poprawność lewacka w grze zachowana, czerwone opaski i walka w kościele, wygląda jak cod z przed kilku lat

 • Snack3rS7PL, #

  Tak w zasadzie skoro to nawet nie są Niemcy to dlaczego gra ma taki tytuł, ale o czym mowa, posłuchałem muzyki z traileru i już wiedziałem co to za poziom

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.