13 września 2018, Mateusz Tomczak

Assassin's Creed Odyssey z Guided Mode i Exploration Mode

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Assassin's Creed Zwiastuny gier przygodowa gra akcji, Producenci: Ubisoft

Ubisoft wyraźnie przyśpiesza z kampanią promującą grę. Prócz nowych informacji na temat rozgrywki poznaliśmy też reklamę telewizyjną Assassin's Creed Odyssey.

Kolejny dzień, kolejne informacje na temat Assassin's Creed Odyssey. Ubisoft wyraźnie przyśpiesza z kampanią promującą grę.

Potwierdzono, iż podczas rozgrywki można będzie skorzystać z trybów Guided Mode oraz Exploration Mode. W pierwszym dotarcie do celu misji powinno być łatwiejsze, ponieważ cały czas prezentowany będzie odpowiedni znacznik. W drugim gracz będzie musiał sam odnaleźć punkt docelowy. Nie jest jedynie jasne czy dokonany przed rozpoczęciem zabawy wybór będzie podlegał późniejszej korekcie.

Assassin's Creed Odyssey Guided Mode

Assassin's Creed Odyssey Exploration Mode

Ale skoro o promowaniu gry mowa, tu najlepiej sprawdzają się materiały wideo. Najnowszy z nich będzie można oglądać częściej, zwłaszcza jeśli ma się w domu telewizor. Oto spot promujący Assassin's Creed Odyssey.


Przypomnijmy, że premiera Assassin's Creed Odyssey odbędzie się 5 października tego roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Ubisoft North America, IGN

Komentarze

 • JohnyJones, #

  Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że Tomb Raider umili mi ów oczekiwanie. Już pre-loadowany czeka.

 • JohnyJones, #

  Zawsze mnie zastanawia co sobie myśli ktoś czytający taki komentarz jak mój? Napisałem, że czekam na grę, zdaje się całkowicie neutralny komentarz, a ktoś daje temu minusa... Co ktoś chce przez to przekazać? Że nie mogę czekać? Czy że moje czekanie mu się nie podoba? Zazdrość?

 • franiux, #

  Minusowanie za to że ktoś ma inne zdanie. Wyminusowali cię wyborcy piSSu. To oni nie rozumieją że są osoby które mają inne zdanie.

 • CaptainPlanet, #

  Pewnie dostałeś minusa przez to że się pochwaliłeś posiadaniem nowego Tomb Raidera widzisz chwalenie wychodzi bokiem ;p.

  Zając Poziomka też dostał zwrotkę o samochwale ;p.

 • Sander Cohen, #

  Witaj na benchmarku. Ty nie ma co przejmowac sie minusami. Jakby inni mogli to by Cie zminusowali za samo zarejestrowanie sie. Nikt nie przejmuje sie tym co kto wypisuje, modetatorzy zwracaja tylko uwage na zakazane tresci zeby nikt nie zdjal ich strony. Na przestrzeni kilku lat nic sie nie zmienilo.

 • JohnyJones, #

  Ja się nie przejmuję. Po prostu pytam. Miałem nadzieję, że jakiś poirytowany "minusowacz" odpowie komentarzem co mu nie pasuje. Ale to tylko multikonta jakiegoś przegrywa.

 • ovalbee, #

  Też mam nadzieję,że gameplay TR nie będzie zbyt krótki by do 5.10.2018 starczyło:)

 • Chong-li, #

  Assassin's Creed IV: Black Flag była dla mnie najciekawszą i najlepszą częścią,Origins była taka sobie więc jestem ciekaw jak wypadnie odyssey który wprowadza do rozrywki masę ciekawych rozwiązań.

 • stach122, #

  Fajnie ale ja lubię czyścić pytajniki, Originsa całego przeczesałem. :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.