14 września 2018, Mateusz Tomczak

Assassin's Creed Odyssey otrzyma sporo zawartości po premierze

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Ubisoft Assassin's Creed RPG Zwiastuny gier przygodowa gra akcji DLC, Producenci: Ubisoft

Sięgający po przepustkę sezonową będą mogli liczyć między innymi na dwa duże dodatki fabularne - Legacy of the First Blade oraz The Fate of Atlantis, a także grę Assassin's Creed III Remastered.

Producenci gier przyzwyczaili nas już do tego, że bardzo chętnie przygotowują zawartość popremierową. Ubisoft nie jest tu wyjątkiem, co w przypadku Assassin's Creed Odyssey powinien udowodnić bardzo dobitnie.

Na pierwszy plan wysuwana jest oczywiście przepustki sezonowa. Obejmować będzie ona dwa duże dodatki fabularne - Legacy of the First Blade oraz The Fate of Atlantis, a także Assassin's Creed III Remastered i Assassin's Creed Liberation Remastered, czyli odświeżone wersje znanych już gier. Nie wiemy jeszcze, ile przepustki sezonowa będzie kosztowała.

Nie zabraknie też darmowej zawartości udostępnianej w kolejnych tygodniach po premierze gry. Tutaj producent wymienia zadania fabularne Zaginione opowieści z Grecji, powracające wydarzenia w grze, potworne mityczne stwory oraz tryb Nowej Gry Plus.

Assassin's Creed Odyssey zawartość po premierze


Premiera Assassin's Creed Odyssey odbędzie się 5 października tego roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

 • chotnik2, #

  AC 1 i 2 remastered poprosze!

 • stach122, #

  dwójka jest na konsolach :/, w sumie dwójka wygląda dobrze nawet dziś, z jedynką sie zgodzę, pograłbym w odświeżona część.

 • chotnik2, #

  Ale ten konsolowy remaster jest tragiczny, wiec nawet go nie licze.

 • sabaru, #

  To jest nowa mapa z nowymi przygodami czy stara mapa z nowymi przygodami?

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.