16 sierpnia 2018, Paweł Maziarz

ASRock szykuje płyty główne Phantom Gaming - nowa seria zastąpi modele Fatal1ty

Kategoria: Komputery Podzespoły Płyty główne, Tematyka: Płyty główne do gier ASRock, Producenci: ASRock

Modele Phantom Gaming będą projektowane z myślą o graczach i entuzjastach. Możemy więc liczyć na efektowne wzornictwo, a także dobrej jakości układ dźwiękowy i sieciowy.

Firma ASRock, wraz z wejściem na rynek kart graficznych, wprowadziła do oferty nową linię produktów Phantom Gaming. Niebawem mają do niej również dołączyć płyty główne.

Jak podaje serwis HD Tecnologia, seria Phantom Gaming docelowo ma zastąpić gamingową serię Fatal1ty (sygnowaną nickiem profesjonalnego gracza Jonathana "Fatal1ty" Wendela). Decyzja ma wynikać z wygaśnięcia umowy między stronami.

W planach producenta jest wypuszczenie co najmniej trzech nowych płyt: Z390 Phantom Gaming-ITX/ac, Z390 Phantom Gaming K4 i Z390 Phantom Gaming K6. Można jednak podejrzewać, że to dopiero początek i później dołączą do nich kolejne modele.

Źródło: HD Tecnologia

Komentarze

  • ohoho, #

    Szkoda, bo niektóre Fatal1ty prezentują się całkiem nieźle

  • rlistek, #

    Oni poważnie jeszcze sygnują cokolwiek nickiem "Fatal1ty" w 2018? :|

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.