3 października 2018, Mateusz Tomczak

Apple rozwiązuje „charge gate” - nowe iPhone'y już bez problemów z ładowaniem

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Apple iPhone nowy iPhone, Producenci: Apple

Niektórzy z użytkowników smartfonów iPhone XS oraz iPhone XS Max napotkali problemy z ładowaniem. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że już się z tym uporano.

iPhone'y są bardzo drogie (w porównaniu do innych smartfonów), ale ich zwolennicy argumentują, że mogą dzięki temu cieszyć się najwyższą jakością. Mimo tego Apple każdego roku boryka się z różnego rodzaju problemami. W tym roku mówi się o „charge gate”. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że już się z tym uporano.

Pod określeniem „charge gate” skrywają się opinie użytkowników, którzy napotkali problemy z ładowaniem iPhone'a XS oraz iPhone'a XS Max. Niektóre egzemplarze nie reagowały na podłączenie ładowarki w momencie, w którym ekran pozostawał uśpiony. W przypadku testowanego przez nas iPhone'a XS wszystko jest w porządku.


Wygląda na to, że opisywany problem został już rozwiązany. Z pomocą przyszła aktualizacja oprogramowania. Użytkownicy dotknięci „charge gate” po zainstalowaniu iOS 12.1 beta zauważyli poprawę i prawidłowe reagowanie smartfonów na podłączanie ładowarki. Trzeba im zaufać, ponieważ Apple nie zabrał w tej sprawie głosu.

Źródło: Unbox Therapy, @reneritchie, foto Apple

Komentarze

 • Radical, #

  Najnowsze i najdroższe telefony na świecie od jednej z największych korporacji na świecie trzeba na szybko łatać oprogramowaniem opisanym jako BETA żeby przywrócić możliwość ładowania. Co za świat.

 • Dragonik, #

  Jakie problemy z ładowaniem, przecież po to jelenie płacą grubą kasę bo za jakość się płaci nie, zawsze tylko apple wzorem do naśladowania bo tam nic się nie psuje wszystko na tip top to i cena adekwatna,

 • sn00p, #
 • muchoborek, #

  Przepraszam, oprogramowaniem "beta" łatamy problem? Poza tym dotyczy on nie tylko najnowszych ajfonów, ale i poprzednich wersji zaktualizowanych do iOS 12. Żenada.

 • Much_, #

  Ktoś zapomniał dodać że ta beta wprowadza najważniejszy nowy fijuczer czyli 71 nowy emoji.....

 • Stelek, #

  "Apple rozwiązuje „charge gate” - nowe iPhone'y już bez problemów z ładowaniem"
  "Wygląda na to, że opisywany problem został już rozwiązany"
  Autorze to jak jest w końcu?? Rozwiązali czy wygląda na to że rozwiązali ? :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)