21 marca 2017, Mateusz Tomczak

Apple prezentuje odświeżone wersje iPhone'a 7, iPhone'a 7 Plus oraz iPhone'a SE

Kategoria: Mobile Telefony Smartfony, Tematyka: Apple iPhone Na Topie, Producenci: Apple

iPhone 7 i iPhone 7 Plus oferowane będą w kolejnym kolorze, iPhone SE z większymi zasobami pamięci.

Da się ostatnio zauważyć, iż producenci smartfonów oferują zdecydowanie więcej wersji kolorystycznych swoich propozycji. Niektórzy nie mogą nawet doczekać się kolejnych premier i prezentują odświeżone wydania znanych już propozycji. Tym razem zdecydowało się na to Apple.

Producent zaprezentował smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus Red Special Edition. Ma być to uhonorowanie 10 lat współpracy Apple i organizacji (RED), na konto której firma z Cupertino przekazała do tej pory około 130 milionów dolarów. To ogromna kwota, którą (RED) spożytkowało na walkę z AIDS.

Przejdźmy jednak do samych smartfonów, chociaż długo nie trzeba będzie ich omawiać. Specyfikacja pozostała bez zmian. Spodziewać należy się jedynie nowego koloru obudowy.

iPhone 7 Plus Red Special Edition

iPhone 7 i iPhone 7 Plus Red Special Edition oferowane będą w wariantach ze 128 GB i 256 GB pamięci wewnętrznej. Sprzedaż w około 40 państwach rozpocznie się już 24 marca. Na liście brakuje Polski, ale w kwietniu dostępność nowych propozycji zostanie rozszerzona, więc może wtedy się to zmieni.

Niektórych zainteresować może też fakt, iż potwierdziły się nieoficjalne doniesienia na temat iPhone'a SE. Smartfon sprzedawany będzie teraz w wariantach z 32 GB i 128 GB pamięci wewnętrznej - odpowiednio 2 149 zł oraz 2 679 zł. Do tej pory trzeba było liczyć się ze skromniejszymi zasobami pamięci - 16 GB i 64 GB.

Źródło: Apple

Komentarze

 • xchaotic, #

  omg nowy kolor i 32GB pamieci ... juz mi mokro

 • Leesiuu, #

  A może warto wspomnieć o cenach?
  O ile podejrzewam, że Product (RED) nie zdrożały same w sobie to może SE w związku ze zmianą pojemności zmieniły cenę?

  Ale gdzież bym was tam podejrzewał o rzetelność artykułów...

 • Leesiuu, #

  Ciekawi mnie fakt, że niby w PL niedostępne, ale jednak polska strona Apple ma już odpowiednią zakładkę do składania zamówień...

 • Ruter19, #

  No i co z tego jak bedzie trzeba czekac LoL

 • Barubar24, #

  Tylko zobacz skąd są wysyłane ich produkty do Polski - zdaje się jest to Irlandia.

 • Ruter19, #

  Ja w Polsce nie kupuje iPhonow bo trzeba czekać a tak w Dani mam 7 dni po premierze z dostarczeniem do domu

 • Marucins, #

  Spoko.
  Mogą jeszcze wypuścić 10 innych kolorów.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.