25 marca 2019, Mateusz Tomczak

Apple Arcade nową usługą dla graczy, nie tylko mobilnych

Kategoria: Mobile Gry Gry komputerowe Gry mobilne Gry iOS, Tematyka: Apple Apple iOS Mac OS X Na Topie, Producenci: Apple

Decydując się na opłacanie abonamentu, użytkownicy będą mogli cieszyć się dostępem do określonego katalogu gier. Poznajcie Apple Arcade.

Na dzisiejszej konferencji Apple mieliśmy poznać kilka nowości. Tak też się stało, a zgodnie z przewidywaniami producent nie skupiał się na sprzęcie, ale na szeroko pojętym oprogramowaniu. Zapowiedziano między innymi Apple Arcade.

Apple Arcade

To zupełnie nowa usługa w ofercie producenta, ale jej założenia nikogo nie zaskoczą. Decydując się na opłacanie abonamentu, użytkownicy będą mogli cieszyć się dostępem do określonego katalogu gier. Na ten moment wspomina się o 100 tytułach, które oferowane będą na Apple iOS oraz Mac OS, ponieważ Apple Arcade przygotowywane jest z myślą nie tylko o mobilnych, ale również o stacjonarnych sprzętach Apple.

Z racji opłacanego abonamentu użytkownicy nie będą musieli obawiać się reklam czy dodatkowych kosztów w aplikacjach. Przewidywana jest możliwość zabawy w trybie offline, a także przełączanie się podczas rozgrywki pomiędzy sprzętami Apple. Można będzie zatem rozpocząć zabawę trzymając w dłoniach iPhone'a, a dokończyć zasiadając przed Apple TV.

Apple Arcade kiedy premiera

Zainteresowani? Start Apple Arcade planowany jest na tegoroczną jesień. Usługa wystartuje w 150 krajach, także w Polsce. Ceny abonamentu poznamy w późniejszym czasie.


Źródło: apple

Komentarze

 • kero8, #

  Sto gier to połowa tego co mam na steamie. Nie mogli tego ogarnąć w ramach Apple Store tylko oddzielna usługa? Powodzenia

 • Ethanar, #

  Bo jest w ramach abonamentu tak jak usługa Microsfotu?

 • Ethanar, #

  Bo jest w ramach abonamentu tak jak usługa Microsfotu?

 • Doctor, #

  A podobno Apple nie jest do grania. :^)

 • raspo, #

  Ale jest do robienia pieniędzy :-)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap