21 marca 2019, Mateusz Tomczak

Apple AirPods 2 w sprzedaży - podobno lepsze, na pewno droższe

Kategoria: Mobile Akcesoria do telefonów, Tematyka: Apple słuchawki do telefonu słuchawki bezprzewodowe, Producenci: Apple

AirPods 2 zostały wyposażone w nowy chip Apple H1. Oferowane są nie tylko ze standardowym, ale również z bezprzewodowym etui ładującym.

Apple kontynuuje odświeżanie swojej oferty. Do nowego iPada Air oraz komputerów iMac dołączają teraz słuchawki AirPods 2.

Apple AirPods 2 premiera

Od razu wypada podkreślić, że osoby liczące na jakiekolwiek większe zmiany względem pierwszej generacji będą rozczarowane. Producent zdecydował się na tę samą konstrukcję i identyczną stylistykę, ograniczając się do drobnych korekt wewnątrz oraz dołożenia dodatkowego akcesorium.

AirPods 2 zostały wyposażone w nowy chip Apple H1, dzięki któremu mają  zapewniać szybszą i stabilniejszą łączność bezprzewod­ową. Jak deklaruje producent, przełączanie aktywnych urządzeń trwa teraz 2 razy krócej. Apple H1 ma również zmniejszać opóźnienia odczuwalne w grach nawet o 30%. AirPods 2 to także wsparcie dla komendy głosowej „Hey Siri” wywołującej cyfrowego asystenta.

Można wierzyć producentowi na słowo lub poczekać na pierwsze recenzje. Łatwiej wyrobić sobie zdanie na temat dodatkowego gadżetu. AirPods 2 pojawiają się nie tylko ze standardowym, ale również z bezprzewodowym etui ładującym (zgodnym ze standardem Qi). Po pełnym naładowaniu AirPods 2 mają zapewniać 5 godzin słuchania muzyki lub 3 godziny rozmów. To wynik nieco lepszy niż w przypadku pierwszej generacji.

Apple AirPods 2

Apple AirPods 2 ceny

Apple AirPods z bezprzewodowym etui ładującym wyceniono na 999 złotych. Apple AirPods ze standardowym etui ładującym kosztują 799 złotych. Zakup samego bezprzewodowego etui ładującego to natomiast koszt 389 złotych.

Apple AirPods 2

Źródło: Apple

Komentarze

 • raffal81, #

  1000zł za dwa wystające kije z uszu :D

 • Smuga, #

  A może i nawet bym się skusił. Niestety jednak plasticzane słuchawki douszne to najgorsze co wymyśliła ludzkość w tej dziedzinie. Niewygodne, uszy bolą bo są twarde i do tego wypadają. Kupiłem beatsX i są o niebo wygodniejsze. No i nie boję się, że zgubię którąś słuchawkę.

 • Ethanar, #

  Używam od dłuższego czasu i na pewno od nich uszy nie bolą. Z uszu wypaść też nie chcą.

 • Ruter19, #

  kłamiesz !!! na kablu maja ten sam wyglad i rozmiar i jakos nie wypadaja nikomu ani uszy nie bola a ten ksztalt ma juz tyle lat ...

 • Smuga, #

  No właśnie EarPodsy mi wiecznie wypadały, nienawidzę ich. AirPodsy są prawie identyczne i problem mają ten sam. Plastik zawsze będzie twardy i śliski, praw fizyki się nie ominie. A to, że czyjeś ucho akurat się "wpasuje" to co innego.

 • Ethanar, #

  Tyle kosztują z bezprzewodowym etui. Zwykłe są w znacznie niższej cenie.

 • Dragonik, #

  Dwa wystające iKije nie zapomnij sygnowane "renomowaną" marką od wyciskania pieniędzy:D

 • MarioA, #

  Jak droższe jak są w takiej samej cenie przecież? Zły tytuł. Jest droższa opcja z etui bezprzewodowo ładowanym (którego nie było wcześniej), ale jest wersja normalna w takiej samej cenie jak była. Doszło parę nowych funkcji a cena pozostała bez zmian.

 • ahael, #

  Tak to jest jak się nie ma minijack. Pozdrowienia z S9+ hehe

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)