13 marca 2017, Paweł Maziarz

AOC na targach CeBIT 2017

Kategoria: Komputery Peryferia Monitory, Tematyka: AOC CeBIT 2017, Producenci: AOC

Producent planuje zaprezentować całą gamę najnowszych monitorów - zarówno tych biznesowych, jak i gamingowych.

W przyszłym tygodniu rozpoczynają się targi CeBIT, które są jedną z największych imprez związanych z branżą IT. Oczywiście nie zabraknie na nich firmy AOC.

W trakcie targów odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi monitorami producenta - zarówno z segmentu biznesowego, jak i konsumenckiego (w tym modeli dla graczy). Czy zobaczymy coś nowego? Producent nie chce ujawniać informacji na ten temat, ale na pewno nie można wykluczyć takiego scenariusza.

Pozostało jedynie przypomnieć, że tegoroczne targi CeBIT odbędą się w Hanowerze w dniach 20–24 marca. Chętni do zapoznania się z produktami AOC powinni odwiedzić stanowisko D-40 w gali 15.

Źródło: AOC

Komentarze

  • KENJI512, #

    A gdzie reszta artykułu? Clickbait? Serio?

    Po tytule spodziewałem się, że poczytam o takich nowych, bo nie śledzę kiedy dokładnie jest CeBIT, myślałem, że już był i fajną relację poczytam :)

  • Felek, #

    Jak to dobrze, że mam Hannower w sąsiedniej klatce, pójdę tam w kapciach z ciepłą kawą ;) Żeby "odwiedzić stanowisko D-40 w gali 15" :)

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.