17 maja 2017, Mateusz Tomczak

Google udostępnia system Android O w wersji beta

Kategoria: Mobile Systemy operacyjne, Tematyka: Google Google Android Android 8, Producenci: Google

Tradycyjnie dostęp do nowego oprogramowania jako pierwsi otrzymują posiadacze urządzeń Google.

Google I/O 2017 nie mogło obejść się bez informacji na temat najnowszej wersji systemu Google Android. Tym razem w centrum uwagi nie znalazły się jednak nowości oferowane przez Androida O, ale fakt, że pierwsi użytkownicy mogą się z nim już zapoznawać.

Udostępniana jest bowiem wersja beta - stosowne pliki pojawić mają się na stronach producenta jeszcze dziś. Tradycyjnie dostęp do nowego oprogramowania jako pierwsi otrzymują posiadacze urządzeń Google.

W tym przypadku są to: Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Pixel C, Pixel oraz Pixel XL. Oczywiście każdy zainteresowany pamiętać powinien, że wciąż jest to system będący w pracach, mogą w związku z tym pojawiać się drobne problemy.

O najciekawszych funkcjach Androida O pisaliśmy przy okazji jego pierwszej zapowiedzi. Finalna wersja systemu pojawić ma się pod koniec lata.

Źródło: Google

Komentarze

 • kokosnh, #

  o kolejny system którego mój flagowy smartfon nigdy nie zobaczy...

 • manioor, #

  Od dawna wiadomo, że aktualizacje nie przynoszą nic dobrego dla telefonu. No ale trzeba mieć najnowszą bo jak to :)

 • Pogromca blacharni Pro, #

  Masz racje. Nie uaktualniajmy telefonow, bo po co? Zeby nam je specjalnie psuli tymi aktualizacjami zlodzieje i wandale jedne?!

  Mam lepszy pomysl. Wrocmy wszyscy do Windowsa 95, oraz Symbiana s60, odlaczmy modemy i nigdy nie aktualizujmy!

 • taki jeden, #

  Aktualizacje mają to do siebie, że aplikacja która działała pod wcześniejszą wersją systemu z nową już nie koniecznie współpracuje ba, zdarzają sie przypadki odmowy współpracy z np. systemem w samochodzie i co, ładnie to tak ?

 • PL_SBX, #

  Stąd nie aktualizuje się od razu po wyjściu paczki.

 • Pogromca blacharni Pro, #

  Masz racje. Nie uaktualniajmy telefonow, bo po co? Zeby nam je specjalnie psuli tymi aktualizacjami zlodzieje i wandale jedne?!

  Mam lepszy pomysl. Wrocmy wszyscy do Windowsa 95, oraz Symbiana s60, odlaczmy modemy i nigdy nie aktualizujmy!

 • Smuga, #

  Masz takie pojęcie o temacie jak drwal o balecie. Nie znam się to się wypowiem - do lekarza pewnie też nigdy nie chodzić bo to same konowały?

 • elmak, #

  Jeżeli chodzi o lekarzy to udają debilów jak idziesz na NFZ ale jakbyś poszedł prywatnie to nagle oświecenie.

 • Akatzuky, #

  Kiedys zrobilismy porownanie ja mialem SGS2 i 4.0 Sandwich a znajomy SGS2 Plus i 4.4 KitKat i u mnie San Andreas lecialo na full a u niego nawet Vice City na najmniejszych mialo 10 klatek

 • Mofixil, #

  To porównanie miałoby sens gdybyście używali funkiel nówek nieśmiganych telefonów które mają tylko system w różnych wersjach.

 • Czaszka, #

  Mam od wczoraj, zmiany raczej kosmetyczne.

 • R2rr0, #

  To za jakieś 1,5 roku dostanę aktualizację...

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.