7 stycznia 2019, Mateusz Tomczak

Alien Blackout zapowiedziany - nie wszyscy będą zachwyceni

Kategoria: Gry Gry mobilne Gry Android Gry iOS, Tematyka: Survival horror Google Android Apple iOS

Alien: Blackout nie będzie produkcją AAA, ale grą przeznaczoną na urządzenia mobilne. Twórcy opublikowali krótki zwiastun.

Od kilku dni pojawiały się coraz jaśniejsze sugestie, iż nadciąga nowa gra z serii Alien. Doczekaliśmy się zapowiedzi i zgodnie nieoficjalnymi doniesieniami możemy oczekiwać premiery Alien: Blackout. Nie wszyscy będą jednak zachwyceni.

Okazuje się bowiem, iż Alien: Blackout nie będzie produkcją AAA, ale grą przeznaczoną na urządzenia mobilne, która trafi na platformy Google Play, App Store oraz Amazon Appstore. Za prace odpowiedzialne są ekipy D3 Go! oraz Rival Games.

Z ujawnionych informacji wynika, iż Alien: Blackout będzie przedstawicielem gatunku survival horror. Główna bohaterka to Amanda Ripley, której (i kilku innym osobom) gracze pomogą przedostać się przez 7 poziomów. Najskuteczniejszym sposobem na przetrwanie będzie unikanie obcego. Najważniejszym gadżetem będzie, bez zaskoczenia, detektor ruchu.

Data premiery gry nie została jeszcze ujawniona, ale najprawdopodobniej nie będziemy długo czekać. Już teraz można za to rzucić okiem na krótki zwiastun. Jeśli natomiast zwrócicie uwagę na oceny tego materiału w serwisie YouTube to szybko dojdziecie do wniosku, że wiele osób liczyło na zapowiedź czegoś innego.


Źródło: D3 Go!

Komentarze

 • Smuga, #

  Nie wiem czego ludzie tak się pieklą. To jeden wielki bubel komunikacyjny z ich strony. Już zostało zapowiedziane, że to tylko "dodatek" i pracują nad czymś innym (zapewne pełnoprawna gra na duże platformy).

 • Majjkee, #

  no i jak to się mówi ch.. bombki strzelił..., a człowiek już się na kontynuację izolacji nastawił...

 • saint115, #

  jest mi strasznie przykro - rozczarowanie niesamowite :(

 • Qanon, #

  Do you guys not have phones? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 • Michał 06, #

  O co to się staneło ,granie na smartfonikach be?

 • Po1nter, #

  Zrobili by następcę AvP :( Pstatnia odsłona była naprawdę niezła.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap