11 października 2018, Mateusz Tomczak

Agent 47 w kolumbijskiej dżungli

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: IO Interactive gra akcji, Producenci: IO Interactive

Dziennikarze z wybranych redakcji otrzymali możliwość zapoznania się z jedną z lokacji, jakie znajdą się w grze Hitman 2.

Premiera gry Hitman 2 zbliża się coraz większymi krokami. Twórcy częściej chwalą się materiałami wideo prezentującymi rozgrywkę, ale tym razem możemy rzucić okiem na coś, co pochodzi z innego źródła. Nie znaczy to jednak, że jest mniej interesujące.

Dziennikarze z wybranych redakcji otrzymali możliwość przyjrzenia się zabawie z bliska. Udostępniono im jedną z ciekawiej zapowiadających się lokacji - Kolumbię (poza nią dostępnych będzie 5 innych), którą nie tak dawno można było zobaczyć na zwiastunie.

Oczywiście tym razem mamy okazję do rzucenia okiem na zdecydowanie więcej, opublikowane materiały są bardzo obszerne. Trzeba jednak zaakcentować, iż mowa tu o wczesnej wersji gry (pre-beta).


Hitman 2 uzyskał już status gold, w związku z czym premiera gry odbędzie się zgodnie z zakładanymi planami - 13 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: youtube - IGN, Nick Robinson

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)