25 maja 2019, Paweł Maziarz

ADATA poszerzy ofertę o kolejne podzespoły - wiemy czego można się spodziewać

Kategoria: Komputery Peryferia Podzespoły Dyski zewnętrzne Klawiatury Słuchawki Chłodzenie Obudowy Zasilacze, Tematyka: ADATA Chłodzenie wodne Chłodzenie procesora RGB LED Computex 2019, Producenci: ADATA

Producent planuje wejść na rynek zasilaczy, obudów i chłodzeń. Nowe podzespoły zostaną zaprezentowane na targach Computex 2019.

Firma ADATA głównie kojarzona jest z pamięciami RAM i dyskami SSD. Wygląda jednak na to, że producent planuje poszerzyć ofertę o kolejne podzespoły – co prawda zostaną one zaprezentowane dopiero podczas targów Computex 2019, ale już teraz wiemy czego możemy się spodziewać.

Na stoisku producenta zobaczymy obudowy XPG BattleCruiser i Invader – modele te mają wyróżniać się nie tylko efektownym wzornictwem (wliczając w to podświetlenie ARGB), ale też funkcjonalnością. Front nowych modeli został zamontowany na magnesach, co powinno ułatwić montaż podzespołów i czyszczenie wentylatorów.

ADATA XPG BattleCruiser
ADATA XPG BattleCruiser

Ciekawostką będzie też system chłodzenia wodnego XPG Lavante, który wyposażono w chłodnicę typu 240 mm oraz dwa wentylatory z podświetleniem ARGB. Przy okazji producent planuje powrócić na rynek zasilaczy – na stoisku zostanie zaprezentowany model XPG Core Reactor o wysokiej sprawności energetycznej z certyfikatem 80 PLUS Platinum (do 92%).

ADADA XPG Summoner
ADATA XPG Summoner

To jednak nie wszystko, bo producent planuje również zaprezentować nowe peryferia dla graczy m.in. słuchawki XPG Precog Headset, klawiaturę XPG Summoner oraz podkładki pod mysz XPG Battleground XL i Prime.

ADATA HD770G
ADATA HD770G - dysk zewnętrzny dla graczy

Nie zabraknie też dysków zewnętrznych. Producent przygotował superszybki nośnik SE800, który ma osiągać transfery do 1000 MB/s, a także specjalny dysk dla graczy – model HD770G wzbogacony o... podświetlenie RGB LED.

RGB LED mem

Źródło: ADATA

Sonda

Czym jesteś najbardziej zainteresowany?

 • 16
 • 3
 • 1
 • 21
Głosowanie dostępne tylko w wersji PC. Już wkrótce wersja moblina.

Komentarze

 • HardCorak, #

  Patrząc na dysk myślałem że to jakaś nowa mysz dla graczy.

 • Gornik312, #

  Pobieżnie przeczytałem i pomyślałem to samo xD
  Twój komentarz mi dopiero uświadomił że to dysk xD

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Psst... Chciałbyś przetestować naszą nową stronę? :)