31 grudnia 2018, Paweł Maziarz

ADATA DashDrive Elite UE700 Pro - stylowy pendrive o jeszcze lepszej wydajności

Kategoria: Komputery Peryferia Pamięć flash, Tematyka: ADATA USB 3.0, Producenci: ADATA

Model DashDrive Elite UE700 Pro występuje w czterech wersjach pojemnościowych, a deklarowane transfery sięgają 360/180 MB/s.

Część naszych czytelników zapewne pamięta pendrive’a ADATA DashDrive Elite UE700, który pojawił się na rynku dobre kilka lat temu. Producent właśnie przygotował jego usprawnioną wersję DashDrive Elite UE700 Pro.

DashDrive Elite UE700 Pro na pierwszy rzut oka wygląda podobnie do poprzednika. Nadal mamy do czynienia z elegancką obudową ze szczotkowanego aluminium i chowanym złączem USB 3.0 (USB 3.1 gen. 1), a o działaniu urządzenia informuje subtelnie świecąca na niebiesko dioda LED.

ADATA DashDrive Elite UE700 Pro

W nowym modelu zwiększono transfery, bo prędkość odczytu i zapisu danych wynosi odpowiednio do 360/180 MB/s. Pamięć zewnętrza jest kompatybilna z większością urządzeń: komputerami PC, laptopami, tabletami, smartfonami, odtwarzaczami DVD, telewizorami smart, konsolami do gier i aparatami fotograficznymi.

ADATA DashDrive Elite UE700 Pro

Model jest dostępny w czterech wersjach pojemnościowych: 32 GB, 64 GB, 128 GB oraz 256 GB (co jest nowością w serii UE700 Pro). Pendrive objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.

Źródło: ADATA

Komentarze

 • sn00p, #

  32 GB = 100 zł 64 GB = 170 zł 128 GB = 289 zł Dzięki Paweł za podanie cen :)

 • HardCorak, #

  Miałem go w starej wersji. Poza tym że się szybko zepsuł i obudowa jest bardzo słaba to ok.

 • papuas, #

  A co - otwierałeś nim piwo ?
  Tak na poważnie ja również jestem posiadaczem wersji 64 GB.
  Swoje już przeszedł i jestem bardzo zadowolony z jego posiadania.
  Jednak na kolejnego raczej się nie skuszę. Obecnie internet jest na tyle szybki, że bardzo rzadko korzystam z pendrive'a.

 • HardCorak, #

  w porównaniu do mojego sandisk extreme 3.0 ta obudowa to szmelc nie wiadomo czego z nim nie robiłem a się rozpadła do tego mechanizm wysuwania jest słaby przycisk się wbijał w palec szczególnie jak po jakimś czasie zaczął się zacinać. W sandisku extreme 3.0 po prostu wyskakuje a nie się wysuwa i tak to powinno być zrobione.

 • mesjan, #

  Polecam Patriot supersonic rage 2 w wersji 128GB odczyt 400MB/s zapis 300MB/s w cenie ~120zł.

 • voxcordi, #

  SanDisk Ultra Dual Drive. Polecam.

 • M.K.1984, #

  Mam sandiska extreme i na pewno czasy dostępu i prędkości zapisu nie pobije.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.