7 stycznia 2019, Wojciech Kulik

Ace Combat 7: Skies Unknown już za rogiem

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: Cenega Namco Bandai gra zręcznościowa gra akcji, Producenci: Cenega Namco Bandai

Najnowsza odsłona serii lotniczych zręcznościówek jeszcze w tym miesiącu dotrze na konsole, a 1 lutego – na PC. Oprócz edycji standardowej będzie można również kupić „kolekcjonerkę”.

Długo przyszło nam na to czekać, ale premiera gry Ace Combat 7: Skies Unknown jest już naprawdę blisko: konsolowcy rozpoczną zabawę 18 stycznia, a pecetowcy za sterami wirtualnych samolotów zasiądą 1 lutego. Dlatego też przyglądamy się polskiemu wydaniu.

W Polsce siódmą część Ace Combat wyda Cenega. Potwierdziła ona, że gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (z napisami), a ci najwięksi fani mogą zdecydować się na zakup The Strangereal Edition – bogatego, indywidualnie numerowanego wydania kolekcjonerskiego na wszystkie trzy platformy docelowe, czyli PC, Xbox One i PlayStation 4.

Poza samą grą w skład edycji kolekcjonerskiej wejdą: 30-centymetrowa figurka Arsenal Bird, 150-stronicowa książeczka z ilustracjami, wywiadami i 4 krótkimi opowiadaniami, metalowa przypinka, dwie haftowane naszywki oraz przepustka sezonowa (dająca dostęp do 3 samolotów, 3 misji i odtwarzacza ścieżki dźwiękowej).

Ace Combat 7 The Strangereal Edition

Dla pecetowców, którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie gry Ace Combat 7, przygotowano także paczkę cyfrowych bonusów. Znajdują się w niej: grywalny myśliwiec F-4E oraz trzy skórki. 

The Strangereal Edition preorder

Przypomnijmy, że Ace Combat 7: Skies Unknown to kolejna część serii lotniczych zręcznościówek, które nastawione są przede wszystkim na dynamiczną zabawę. Twórcy nie zapominają jednak także o znaczeniu fabuły i to połączenie spotyka się z uznaniem graczy na całym świecie. „Siódemka” dokłada do tego wyśmienitą oprawę wizualną, co sprawia, że jest to jeszcze bardziej wyczekiwana premiera.

Źródło: Cenega, Bandai Namco

Komentarze

  • Jake_24, #

    Lepiej do tej kolekcjonerki daliby jakiś fajny działający joystick.

  • blebleble, #

    Do F-22 Total Air War to jeszcze dużo brakuje.

  • blebleble, #

    Do F-22 Total Air War to jeszcze dużo brakuje.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.