27 lutego 2018, Wojciech Kulik

Marcowa ucieczka z więzienia potwierdzona - A Way Out jest gotowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Gry na konsole Gry Xbox One Gry PlayStation 4, Tematyka: EA gra akcji, Producenci: EA

Ekipa studia Hazelight potwierdziła, że jej gra A Way Out osiągnęła status złoty. To zaś oznacza, że prace nad nią dobiegły końca. Krótko mówiąc: (ogłoszony wcześniej) marcowy termin premiery jest już właściwie niezagrożony.

W grudniu firma EA ogłosiła, że A Way Out zadebiutuje na pecetach i konsolach 23 marca. Teraz oficjalnie można już tę datę potwierdzić, bo prace nad grą zostały zakończone.

A Way Out osiągnęło status złoty, co oznacza, że ekipa Hazelight uporała się już z opowieścią o uciekinierach. Studio, na którego czele stoi Josef Fares (odpowiedzialny wcześniej między inny za świetne Brother: A Tale of Two Sons), już za niecały miesiąc zaserwuje nam więc swoje debiutanckie dzieło.

Będzie to gra akcji opierająca się na kooperacji pomiędzy dwoma graczami: jeden z nich wcieli się w Vincenta, drugi w Leo. Mężczyźni zostali skazani, ale nie zamierzają dłużej pozostawać za kratkami i podejmują decyzję o uciecze. To oznacza pościgi, skradanie się i konieczność wykazania się pomyślunkiem.

Choć grę wydaje EA, nie doczekała się ona żadnej poważnej kampanii promocyjnej. Nie ma więc też żadnego nowego zwiastuna, choć może w najbliższych dniach sytuacja ta ulegnie zmianie. Tymczasem, jeśli jeszcze nie mieliście okazji, poznajcie Vincenta i Leo:

A Way Out zmierza na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Warto przypomnieć, że wystarczy kupić jeden egzemplarz gry, by wziąć udział w przygodzie mógł także nasz znajomy.

Źródło: Josef Fares na Twitterze

Komentarze

 • maker, #

  Co się stało z EA wydaje grę gdzie, żeby pograć z kumplem po sieci nie potrzeba mieć drugiej kopii gry lol

 • stach122, #

  i bez mikro tranzakcji!?

 • HomeAudio, #

  Nie uwierzę do czasu aż zobaczę.

 • kitamo, #

  żeby uciec z ciupy trzeba będzie za reale pieniądze przekupić strażników więc sobie odbiją.,

 • kaylo, #

  Chyba że kupisz przepustkę sezonową od CPY.

 • kaylo, #

  W końcu jakaś gra, od premiery AC Origins nie było w co zagrać.

 • Kenjiro, #

  A ja poczekam aż połatają, a przy okazji cena spadnie...

  Swoją drogą, ciekawe czy będzie można w nią zagrać w pojedynkę, gdzie drugą postacią by kierował komputer.

Dodaj komentarz

Dodawanie komentarzy tylko w wersji dla PC. Już wkrótce wersja mobilna.

Nie przegap

Szanowny Czytelniku.

Aby dalej móc dostarczać Ci materiały redakcyjne i udostępniać nasze usługi, pozostając w zgodzie z zasadami RODO, potrzebujemy również zgody na ewentualne dopasowywanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności. Dowiedz się więcej.